Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvolt az első találkozás....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvolt az első találkozás. Mi a következő lépés, ha nem vagyok biztos benne, hogy randi volt?

Figyelt kérdés
Levelezések, csetelések után találkoztam a lánnyal (ő 22, én 26). Nagyon jól éreztem magam, jót beszélgettünk, de "komolyabb" témáról nem esett szó. Puszival búcsúztunk ("majd beszélünk"). Nem tudom, h. most a lány hogy vette a dolgot, randinak vagy sima találkozásnak? Lépjek, írjak neki, vagy várjak? Ha nem tudná, hogy adjam tudtára, h. nem barátkozni szeretnék?
2011. márc. 4. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp írj. Mire várnál? nem is értem. Köszönd meg a találkozást; írd le, hogy milyen jól érezted magad, és hogy szeretnéd megismételni. No meg minden egyéb, ami eddig, közös témák, stb. Amúgy meg bókolj, mond el hogy (élőben is) milyen csini csajszi vagy ilyesmi, ami tetszik benne. Ezekből érezni fogja a szándékod, de mégsem leszel vele túl tolakodó.
2011. márc. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, írj neki, de ne most reggel, hanem valamikor a délután folyamán.

Kérdezd meg, van e kedve legközelebb folytatni a beszélgetést. Csak találj ki megint egy jó programot. Aztán mikor találkozol azt mondd neki, hogy 'milyen szexi'. Ebből tudni fogja hogy tetszik neked, mert azt hogy 'csini', a barátnői is mondják neki, ha azt mondod, hogy 'szexi', az teljesen máshogy jön le már neki.

Fontos a megfelelő szavak használata és a kontextus :)

Sok sikert.

2011. márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy biztos benne, hogy randi volt legközelebb randizni hívd ne talira. Szóhasználat kérdése, és hangsúlyozd hogy ez egy randi :)

21F

2011. márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se várd, hogy Ő jelentkezzen, légy FÉRFI!
2011. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!