Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, első barát, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, első barát, első találkozás - Ősszel. De hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Na már most, első pontként szögezném le, hogy a negatív szándékú személyek vélemény nélkül kíméljenek, mert nem érdekelnek sem a poénjaik, sem a beszólásaik!


Tanácsot szeretnék kérni. Egy 14 éves lány vagyok - leszögezném már az elején, Miskolci -, és szeretném a segítségeteket kérni pasi téren. A neten megismerkedtem egy Fiúval, akivel Őszi szünetben találkoznék, ám sajnos eléggé ötlethiányos vagyok. Jut eszembe, az említett Fiúval komoly kapcsolatba elegyedtünk, és szó mi szó, szeretnénk a későbbiekben jobban megismerni egymást. Nekem ez lenne az első kapcsolatom, és egy kicsit félénk is vagyok. A mozit nem tartom jó ötletnek, és az étkezdéket sem éppen. Gondoltam itt Kávézókra, sétára, bár konkrétan, van valakinek valamiféle ötlete, hová vihetném el? Persze ott van Diósgyőr, Tapolca, Lillafüred... de anyumnak nincs ínyére egy "idegen" fiúval olyan "messzire" küldeni. Bár még nem tudja, és szerintem meg tudnám győzni. Gondoltam már a Tapolcai Barlangfürdőre is, ahol hamar elillannának a gátlásaink, lenne mit csinálni, szórakoztató lenne, és elég romantikus sok szempontból.

Szóval igen, elég bizonytalan vagyok. Egyéb ötlet? Bármire vevő vagyok! Ámbár a műkori kizárva, ezt most ki is jelentem.


Előre is köszönöm a válaszokat! =)


2011. okt. 13. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Miskolc=Afrika


Viccet férretéve.Jó lesz nektek a séta elsőre.

2011. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kovpet ***** válasza:
100%

Kávézó, cukrászda vagy sima séta teljesen jó lesz, nem kell feleslegesen túlbonyolítani mindent :)

Egyébként nem lehet, hogy ő már tudja, hogy hova "visz" el téged? :)

2011. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Miskolci, így nem ismeri a környéket. Persze vannak elképzeléseink, de azért a ti véleményetek is érdekel, hátha valami elkerülte esetleg a figyelmem.... ^^
2011. okt. 13. 19:37
 4/13 kovpet ***** válasza:
100%

Lillafüred nagyon szép, csak már hideg van :)

Szerintem a városban sétálgassatok, ott be is lehet menni valahova meg közel is van.

Voltam Miskolcon, jó nagy város, biztos sok lehetőség van. Villamosozzatok :)

2011. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
csak nehogy ne az jöjjön, akire számítasz
2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Neeeeeeeem. :)) A bizalom az teljesen megvan. Már elég régóta ismerem, és kameráztunk, telefonáltunk, mikrofonoztunk is.... meg minden. Szóval már csak a találkozás hiányzik... ^^
2011. okt. 13. 20:03
 7/13 kovpet ***** válasza:
81%
Aranyos vagy, drukkolok nektek :)
2011. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én is drukkolok nektek habár ne legyen túl "előre haladt" ez a kapcsolat!De szerintem romantikus lenne (habár ez egy kicsit mesebéli)este a holdfényben sétálni.vagy nem?
2011. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jah, jó is lenne........*________*  ( ha anyum engedné, hogy egy "idegen fiúval" lófráljak este egyedül :D )

Amúgy Köszönöm mindenkinek a válaszokat, és hogy drukkoltok! ^^

2011. okt. 13. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Na mi volt? :-)
2013. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!