Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? összejöjjek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? összejöjjek vele? Én érzem h szeretnék csak nem tudom hogy mi lesz belőle és félek h megbánt

Figyelt kérdés
tegnap este voltam barátnőimmel hó csatázni és az egyik barátnőm hozta a haverját. Először nagyon nem jött be de aztán egyre jobban bejött. Beszélgettünk meg minden és úgy volt h csókolózunk de azt mondta h nem akar mert még nem ismerjük egymást és először ismerjük meg egymást és majd elválik. Én tegnap este óta csak rá gondolok de van egy két bibi az egyik hogy nem bízok meg annyira a férfiakba mert már egy csomószor megbántottak és szinte mind1-ik csak azt akarta a másik meg az h ő 20 én pedig 15 éves vagyok szerintetek sok a kór különbség? Szerintetek találkozzak még vele?
2011. márc. 4. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A korkülönbség kicsit magas, de ha meg akar ismerni csók előtt, akkor nem csak szexet akar.
2011. márc. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!