Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek a 17-18 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a 17-18 éves, egyedülálló, kedves, szeretni való lányok? :D

Figyelt kérdés

nem tudom, mennyire átlagos ez, de szerintem durva:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__16..


2011. márc. 5. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az semmiképp sem normális, hogy egy nap 4 nap csávóval, de az sem ha egy pasi teszi ugyanezt... De ha komoly kapcsolatot akar akkor nem kell a másik félnek tudnia erről.
2011. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdésre válaszolva, azt hiszem vannak még,

csak meg kell őket találni. ( Mint tűt a szénakazalban..)

2011. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

úristen ez durva :D

egyébként nyugi, vannak még normális lányok(én is), csak azok nem reklámozzák magukat úgy, hogy kérdéseket tesznek fel :D

2011. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Helmet viszont jó válaszokat írt, én vele értek egyet.

1. voltam.

2011. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűntek el, csak a figyelem az olyasfajta "hölgyekre" terelődik, mint aki feltette azt a kérdést...
2011. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy hol vannak a 17-18 éves, egyedülálló, kedves, szeretnivaló lányok. Csak azt tudom, hogy hol van 15, lassan 16 éves, egyedülálló, kedves lány (hogy mennyire szeretnivaló nem tudom). Hogy hol? Perpillanat itt ül a laptop előtt és válaszol a kérdésedre:)

15/L

2011. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

nem tűntek el, itt ülök a gépem előtt :D

17/L

2011. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

itt ül egy példány szombat este egyedül a gép előtt és a gyakorikerdesek.hu-t nézegeti és válaszol amire tud:)

a kérdést kiíró féle csajok pedig épp a pasijukkal vagy a pasijelöltekkel szórakozik és/vagy msn-en cicázik a fiúkkal.

2011. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
de jó lenne ha egy épp laptopja előtt ülő lány megengedné, hogy egy épp laptopja előtt ülő fiú ráírjon és válaszoljon neki :D (bocsi unatkozom :) )
2011. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
nincsenek rendes lányok. akiből a legkevésbé néznéd ki az a legnagyobb ribanc...
2011. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!