Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló 30 éves körüli fiatal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
B*szod, mert még nem találtak megfelelő nőt/pasit. És mondjuk nem úgy megy, mint 30 éve, hogy ha kell, ha nem, 20 évesen már mindenki házas, oszt' utána 3 év múlva meg félreQrnak, mert nem a megfelelőhöz mentek hozzá.
2011. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ma este kb 7 körül villamoson utazott két 35 év körüli srác és egy hasonló korú csaj . őrjöngtek mint a 15 évesek. Nem az látszott rajtuk h tudatosan keresik a párjukat... olyan gáznak éreztem h ilyen korban az ember este 7 -kor mesét olvas a gyerekének és nem bulizni megy...
2011. márc. 12. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ezek azok a faszik akikkel a 15 éves lányok szoktak járni, mert a pasik a saját korosztályukból nem tudnak csajokat felszedni, a kislányok pedig elhiszik nekik h "te sokkal érettebb vagy a korosztályodnál" :D:D
2011. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
szerintem inkább 18 éves lányokat szednek fel aztán megházasodnak , csinálnak két gyereket aztán elválnak és nem fizeik a gyerektartást
2011. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Birkuci ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Talán azért mert ha mostanába összejön 2 ember és jönnek a problémák, pl nem figyelsz rá eléggé stb... Ahelyett hogy megbeszélnék a gondokat frankón őszintén, inkább máshol keresnek boldogságot. Ez lehet a bibi. Meg valahogy a mostani csajok valahogy el vannak szállva maguktól hogy mijen szépek félkiló vakolattal az arcukon miniszoknyába a seggüket riszálva, hogy az már fáj. Persze vannak kivételek!!! De azok már foglaltak.
2011. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, a kérdés jó. 34 éves férfi vagyok nem egy nyüzsgő típus s ez már alapból problémákat okoz. Mindig mindenki menne valahova, én pedig napokig nagyon jól elvagyok egy rakás filmmel otthon. Párszor próbálgattam a netet is de szinte alig találtam olyat akinek írtam, mivel a nemdohányos visszafogottabb lányok eléggé ritkák.

A másik gondom az hogy nálam a "hirtelenházasodott" majd persze mostanra elvált gyerekes anyukák nem jelentenek igazi alternatívát. Ezt felvállalom, nem szívesen foglalkoznék a lelépett "álomhercegecskék" nagyon is valós gyerekeivel.

A munkahely és az igencsak szűk baráti kör pedig szinte zéró táptalaj a pártaláláshoz. Nos, ez a helyzet.

2011. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30-at töltök hamarosan és szingli vagyok.Hogy miért? Mert véget ért egy kapcsolat ami 26 éves koromban kezdődött.Fiatalos vagyok de érett.Nem szaladok bele egy másik kapcsolatba, csak hogy ne legyek egyedül.Biztos vannak még ilyenek mind én, ezért is láthatsz 30as embereket egyedül.
2011. márc. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nos igen, a kérdés jó. 34 éves férfi vagyok nem egy nyüzsgő típus s ez már alapból problémákat okoz. Mindig mindenki menne valahova, én pedig napokig nagyon jól elvagyok egy rakás filmmel otthon. "


Dettó ugyan ez, annyi, h alapból én is nyüzsgök, de ha meg van a párom ez lép életbe, h " napokig nagyon jól elvagyok egy rakás filmmel otthon. "


Erre persze nem vevők az újdonsült barátnők, mert nekik az a nyüzsgő pasi tetszett meg, aki a fűzés során végig arról sztorizik, h ilyen meg olyan bulikban ilyen meg olyan helyzetbe került.


Szal h nem unalmas, pedig nagyon is az tudok lenni:S

Igazából én csak a másik nem, a csajozás miatt járok el állandóan, de ha megvan onnantól kezdve nem érzek késztetést, h menjek.

Max nagy ritkán...

2011. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Biologiailag a 30-as nem fiatal. Csak annak érzi esetleg magát, mert fejlödésben visszamaradt.
2011. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda?! Fejlődésben visszamaradt?!!!Mindenki annyi, amennyinek érzi magát, hogy egy közhellyel éljek.
2011. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!