Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk: ez hogy működik? Jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: ez hogy működik? Jó a sejtésem?

Figyelt kérdés

A személyes problémám, hogy legyen fotó, és küldözgessek el napi 4-6 bunkó pasit, vagy ne legyen, és írjam, hogy küldök, ha szimpatikus vagy?

A pasik miért nem reagálnak arra, ami a belsőt tükrözi (bemutatkozás)?

Az előbbi terhes, csupa olyan ír, akinek nem kellene, az utóbbinál pedig nem találtak meg az emberek. Nem érdeklődtek azok sem, akik megnézték az adatlapom, és nagy mértékben passzolnánk (szóval a célközönség), mert nem volt kint kép, és kiírtam, hogy ne ez alapján dőljön el, érdeklem-e, de lehet kérni...

Miért, azt gondoljátok, hogy csak a kevésbé esztétikusak csinálhatnak ilyet, 30 kiló plusszal?

Hozzéteszem, a leírásban ott állt, hogy milyen vagyok külsőleg...

Egyébként a képek normálisak, nőies vagyok rajtuk, nem k...ás. Kettőnél munkaruhában vagyok... Stb.


2011. márc. 6. 00:46
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Jah, gondolom, tudjátok, hogy társkereső oldalról van szó...
2011. márc. 6. 00:48
 2/28 anonim ***** válasza:

Én mindig a belsőt nézem ,de sajnos ti a külsőt és akárhogy pedálozok akármit teszek 1 fikarcnyi esélyem sincs mert még azt sem adjátok meg nekem ,hogy bizonyítsak..

Nem vagyok bunkó jól nevelt szolid tanult lovagias ember vagyok ,de minden hiába ,ha nem vagyok don juan akkor cseszhetem.

Ennyit a külsőről.Szerintem ne társkeresőn próbálj ismerkedni mert az becsapós...

Sok szerencsét 20/f

2011. márc. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elj egy kicsit nagyobb kozossegi eletet! Es probalkozz eloben ismerkedni. Ott sem lesz konnyu dolgod, de legalabb nincs zsakbamacska!


23/F

2011. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ne aggódj, én sem vagyok a don juan típus női alteregója.

Ennek ellenére, és épp ezért idegesítő.

2011. márc. 6. 00:57
 5/28 A kérdező kommentje:

Hát, két közegben mozgok, és egyik helyen sem találok olyan embert, aki belősleg jó lenne...

Bulizni, nem fogok eljárni. Nincs kedvem - és ott sem jobb a helyzet. Régebben voltam fent ott, ahova regisztráltam, de újra kezdődik, ezért próbálkoztam azzal, hogy kép nélkül ismerkedem :S

2011. márc. 6. 00:59
 6/28 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy a kérdés pasiknak szól, de azért én elképzelem ezt fordított helyzetben. Nőként megnézem egy férfi adatlapját, amin a leírás szimpatikus, de nincs kép. Kérek képet, de a pasi nem tetszik. Mivel nem csak a belső számít, és nem csak a külső számít, hanem mindkettőnek passzolnia kell az ízlésemhez, így kicsit kellemetlen a küldött képre visszaírni, hogy aha, hát így kösz, de nem.

Ha van kép, és leírás is, akkor egyszerűbb.

De egyébként sosem társkeresőznék.

2011. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyd az ilyen társkeresőket... annyira...nem tudom mi a jó szó rá, de társat nem igazán lehet ott találni. olyan ez mint valami adok-veszek oldal csak emberek magukat hirdetik. nem értettem soha.


én is neten ismerkedtem mindig is, de nem társkeresőn, hanem feljárok fórumokra, egyéb beszélgetős helyekre, ahol mindenféle hétköznapi téma van, nem kell se kép se bemutatkozás, az emberek beszélgetnek és ismerkednek a fórumon belül és ha megértik egymást, jól kijönnek akkor jöhet a komolyabb ismerkedés 1-1 ember közt. de addigra már megismerik a belsődet. az lesz a lényeg.


én épp most értem haza buliból ahol egy ilyen fórumon megismert nagyon imádnivaló sráccal voltam. már akkor tetszettünk egymásnak mikor azt sem tudtuk egymásról hogy néz ki vagy épp milyen nemű. az számított ami belül van. bevallom külsőre nem tetszik, de annyira megszerettem hogy már ez sem érdekel, csak vele akarok lenni állandóan. és ezzel ő is így van:)

2011. márc. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre a külső számít bárki bármit mond.Ha már ismered esetleg akkor kevésbé,de egy társkereső oldalon a külső az első.Én a barátnőm neten ismertem meg (puruttya méghozzá :D) és utána rengeteget beszéltünk,mire élőben találkoztunk már kevésbé volt a külső fontos.Nem mintha ne tetszenénk egymásnak,de ha társkeresőn kezdjük lehet el se jutunk a beszélgetésig ki tudja.Fénykép nélkül a kutya se fog érdeklődni.Nem fognak képet kérni mert az macera,lapozni mégegyet és szemezgetni a sokszáz/ezer közül könnyebb.
2011. márc. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
01:41 - na ugyanezt írtam le,teljesen igazad van.Engem is elkápráztatott a belülről fakadó természetes kedvessége,őt meg a humorom és a megértésem.
2011. márc. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A kép a lényeg.Ha nincs kép rá sem megyek,el sem olvasom.

Ez a túlzott belső értékek hangsúlyozása is nevetséges.

Ha olyan értékes lennél,akkor sorban állnának érted a bikák,nem kellene reklámoznod magad.

A belső értékeidről bőven elég,ha leírod,hogy nem vagy kicsapongó,lusta,sportolsz,meg van valami alibi melód.

A kép az első dolog,ha ilyesmiben gondolkozol.

2011. márc. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!