Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát ez valami hihetetlen! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ez valami hihetetlen! Mi van velem? 22/F

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy 4 és fél éve nincs barátnőm. Próbálkozom is(hébe-hóba:D) és most is elutasítottak. Az évben már ez a 3-ik. Pedig hát nem gondolom úgy, hogy belsőleg vagy külsőleg valami probléma lenne velem. Egyetemre járok. Sportolok. Társasági ember vagyok, aki humoros is. Minden héten járok bulizni. Lehet, hogy lejjebb kellene adnom az igényeimből, de ezt nem szeretném.... Körülöttem midenkinek barátnője, menyasszonya, felesége van én meg itt állok egyedül és esályt sem látok arra, hogy valaha lesz barátnőm. Minden lány normális fiút keres, akkor kérdem én miért utasít el minden lány, akinél próbálkozom. Azt hiszem lassan itt az ideje, hogy feladjam. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni....
2011. márc. 6. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mik az igényeid?
2011. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Külsőleg igényes legyen és tetszen nekem (sajnos általában csak a jobb nők tetszenek, nem a bombázok, de a szebb lányok), belsőleg legyen értelmes, okos, intelligens. Arra értettem azt adjak le az igényeimből, hogy a nekem kevésbé tetsző lányoknál is próbálkozzak be. De ez nem megy, ugyanis vagy tetszik egy lány, vagy nem...... És ezért ördögi kör az egész, hisz valószínűleg nem vagyok annyira jó pasi, hogy a szép lányoknak bejöjjek, de a nekem viszont nem kell kevésbé szép lány....hajjaj ...:D
2011. márc. 6. 13:00
 3/8 napietus ***** válasza:
100%

szerintem egyszerűen peched van és/vagy görcsösen szeretnél komoly kapcsolatot valakivel. kicsit ne gondolj erre, foglalkozz mással (ha egyetemre jársz, gondolom, van mivel). hidd el, akkor fog összejönni, mikor a legkevésbé várnád :)


29/N

2011. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell feladnod... egyébként meg a mondás ugy tartja, hogy akkor jön el az igazi amikor nem keresed :)

Nem vagy tul romantikus? Talán ez a baj :) És pl én elősször szeretem megismerni az illetőt (anélkül, hogy járásról vagy ilyesmiről lenne szó) Tehát ha valaki nagyon nyomul, az engem nagyon zavar... elősször mint barátot megismerni és majd látjuk... de ne az legyen, hogy na járunk? mert még nem is ismerem az illetőt... hagyj időt nekik :) és ne egyből az érzelmeidet mutasd nekik, mert attól megriadnak:)


20/L

2011. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen görcsösen akarok már kapcsolatot. Ennyi idő után már...... Az is lehet, hogy csak pechem van de elég hosszú széria ez már akkor....:) Mindenki ezt mondja, hogy ha legkevésbé várok rá akkor fog rámtalálni a szerelem....hát nem tudom....:(
2011. márc. 6. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen megismerkednék veled. Ha gondolod, küldök magamról egy képet priviben.
2011. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs sok lányismerőseöm. Ha lánnyal ismerkedek azt azért teszem, mert tetszik és remélem, hogy kialakul vmi.....
2011. márc. 6. 13:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát küldjél 69%-os csak ne valami baromságot...:)
2011. márc. 6. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!