Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudtok tanácsolni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudtok tanácsolni mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe halálosan szerelmes vagyok! Voltak köztünk dolgok és barátnőimnek azt mondta, hogy összejönne velem ha mégjobban megismerjük egymást. Igazából nem sokat beszélgetünk, mert csak néha találkozunk szünetekben. Most mégis olyat hallottam, ami miatt összetörtem. Állítólag a fiú összejött egy másik lánnyal. Megkérdeztem tőle és ő azt mondta, hogy nem igaz viszont a lány meg azt mondja mindenkinek, hogy járnak. Mostanában szünetekben és is láttam őket együtt, de nem voltak olyan dolgok amiből arra következtethetnék, hogy van valami köztük. Igazából egyiknek sem tudok hinni. A fiú nagyon csajozós a lány pedig egy ri - banc. Nem akarom elveszíteni a fiút! Bármit megtennék érte és ezt őis tudja, mert mindenki azt mondta, hogy amikor ott van velem látszik rajtam, hogy mennyire szeretem és gondolom ezt ő is észrevette. Amikor éppen nem beszélgetünk csak látjuk egymást, akkor mosolygunk egymásra és én néha próbálok úgy tenni, mintha nem is érdekelne..de lehet, hogy ezt rosszul teszem, mert télleg azt hiheti, hogy nem érdekel :S Ez a dolog is most nagyon rosszul esik nekem...próbálok úgy tenni mintha haragudnék rá de annyira szeretem, hogy még ez sem megy igazán mert ha meglátom elönt a boldogság. Elég bonyolult ez a kapcsolat...(részleteket ha szeretnétek írok priviben, hogy mik voltak köztünk)
2011. márc. 7. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
huh hát..bocsi de most te mit is akarsz? összejönni a csávóval vagy mit? mert te nagyon szépen elmondtál itt egy sztorit de h mit akarsz az vhogy ki maradt.
2011. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jahm :S sorry azt hittem azt is leírtam :) össze akarok vele jönni..csak ezek után amiket haallottam nem tudom mit kéne lépnem :S beszéljek vele erről vagy haggyam? és mit tehetnék, hogy ne távolodjunk el egymástól?
2011. márc. 7. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

figy. sztem ne beszélj vele konkrétan erről. sztem egy fas.zság az h "bejössz nekem össze jövünk?- persze" nem..

a lényeg az h beszélj vele:) sokat. lássa h érdekel mivan vele. jah és előtte derítsd ki h akkor most jár e azzal a másik csajjal. vki csak tudja :)

2011. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj képzeljétek el barátnőm aki a csaj volt osztálytársa beszélt vele és mondta neki h őszintén mondja el h járnak e és a csaj bevallotta h nem :D mert a csaj akart a pasival de a pasi meg azt mondta neki h nem akar tőle semmit :D:) én meg annyira hülyén érzem magam mert csúnyán beszéltem a fiúval és a viselkedésem sem volt szép :S nagyon kellemetlenül érzem magam miatta...nagyon megbántam az egészet de akkor ez tűnt jónak...igazából nem tűnik úgy hogy haragudna rám de egy kicsit eltávolodtunk egymástól, vagyis már nem adunk egymásnak szájrapuszit..:S..beszélnem kell vele azt hiszem és bocsánatot fogok kérni a viselkedésem miatt és azért is amiért nem hittem neki..és meg kell bíznom benne...azt hiszem ez lesz a legjobb :)
2011. márc. 9. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!