Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az hogy csak 5 vodka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy csak 5 vodka után (akkor még nem vagyok részeg, csak jókedvem van ) merek felé közeledni?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk és kiteveztem az egészet, nagyon szeretem (én f ő l 17-17) randira fogom hivni, szépen lassan közeledek felé hogy ne nézzen nyomulósnak, de mikor suliban vagyunk valahogy nem megy, egyszerüen nem megy!!!!

Próbálok, néha sikerül is mellé férkőznöm de beszélni nagyon ritkán!

Mégis csak én vagyok a fiú hogy lehetek ilyen beszari????

Valami tippek? Hogy közeledjek felé? Esetleg valamit mondogassak magamba?

Akárhányszor megpróbálom mindig bejön hogy mivan ha elcseszem? Akkor soha sem lehet az enyém, pedig anyira szeretem.........

Előre is kösz, és lecseszhettek amiért ilyen vagyok, meg érdemlem, én sem gondoltam volna magamról hogy ilyen beszari lennék....


2009. febr. 19. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyávaság, beszariság, csak nincs gyakorlatod, rutinod:) Velem is sokszor előfordult, h tetszik 1 lány, és amikor úgy döntök, msot odamegyek beszélgetni vele, vmi oknál fogva ,,lebénulok" Nem ekll parázni, csak nyugisan odamenn iés mint egy baráttal, úgy beszélni vele. 1 lánnyal beszélsz, nem az elnökkel...:D Sok sikert
2009. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez nagyon aranyos. :) Én lány vagyok, de álmomban nem gondoltam volna, hogy vannak ilyen fiúk akik ezen ennyit problémáznak. Ha a lány ezt tudná... :) Nem kell félni, lehet, hogy te is bejössz neki és akkor van a happy end. Ha ez esetleg nem így van akkor sincs baj, tudod mennyi nő van még a világon? Persze rosszul esik az embernek ha visszautasítják, de akkor sem szabad így hozzáállni. Most 50-50 %, de ha megse próbálod?! Csak beszélgess vele, egyszerűen ahogy másokkal és add önmagad. Sok sikert, menni fog ez! :)
2009. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ja, rutin az egész :D Nekem az vált be, hogy szinte minden lehetőséget megragadtam, hogy lányokkkal beszélgessek, és azóta nincs semmi lámpalázam, ja amúgy, Csak "gyakorolj" ;)

Én nem mondogattam magamban semmit, de ha ilyen gondolataid vannak, hogy: "odamegyek hozzá, mint bárki máshoz és beszélgetek vele egy nagyon jót"

Az csak segít, ártani nem árt, de a lényeg az, hogy mindig, amikor van kedved, és van lehetőség beszélgess a lányokkal, és akkor már semmi "para" nem lesz ;)

2009. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kössz :D
2009. febr. 19. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
áh én is ilyen vok.. Azért szeretek piálni mert feloldodnak a gátlásaim könnyebben odamegyek hozzájuk.
2009. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
O.o mit nem értesz abból hogy ÉN F Ő L 17-17 xD
2009. febr. 20. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt beszélnél vele igyál piát de csak mértékkel, mondjuk egy pohár bort de ne légy részeg.Hidd el ez működni fog, sokkal bátrabb leszel:) Sok sikert!
2009. febr. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
...és te mit nem értettél az én válaszomon? Igen, jól látod, eltévesztettem. Ha sikerül magad túltenned a megrászkódtatáson, próbáld meg megfordítani a nemeket, és olvasd el mégegyszer. Tuti siker.
2009. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!