Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista, fősulis lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista, fősulis lányok! Ti mit tennétek, ha az egyik gyakorlatvezetőtök félév közben moziba hívna benneteket? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A gyakorlatvezető egy fiatal férfi, eddig 3 vagy 4 óra volt vele. Eszembe nem jutott soha pasiként tekinteni rá, és egyébként sem tetszik. Múltkor elküldtem neki a beadandót, és annak kapcsán váltottunk pár e-mailt. Teljesen szakmai témájú levelemre (nem tettem fel benne kérdést) válaszul egy egysoros e-mailt kaptam, amelyben megkérdezi, hogy elmennék-e vele a hétvégén moziba.


Engem ez teljesen ledöbbentett, mert soha nem mutattam irányába semmi érdeklődést, és egyébként sem randiznék egy gyakorlatvezetővel, aki a félévi osztályzatomat adja. Még ha tetszene, akkor esetleg félév után, ha már nem tanít, de így semmiképpen sem.


Mit tennétek ebben a helyzetben?


2011. márc. 9. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lekoptatnám, finoman:) Esetleg közölném hogy ez nekem nem pálya stb...
2011. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 habibi ***** válasza:
100%
ne vedd figyelembe ezt az e-mailt, és ha esetleg rákérdezne, mondd , hogy nem kaptál semmilyen e-mailt. Ha elhívna személyesen, akkor mondd, h. nem lehet, mert barátod van, akkor is ha nincs! (megkérsz egy havert, h. játssza el a pasidat)
2011. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
"Nem tudom, előbb megkérdezem a barátomat, ráér-e velünk menni." Akár randira hívott, akár nem, ezzel tisztázod is a helyzetet.
2011. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Válaszoltam neki, megköszöntem a meghívást, de írtam, hogy az oktató-hallgató viszony miatt nem lenne etikus ez a lépés. Szerintem kulturált hangnemben írtam.


Azt kell még tudni, hogy ez a bizonyos gyakorlat csapatmunka, 4-5 fős csapatokban kell dolgozni. Én ma elfoglaltság miatt (tehát nem emiatt) nem tudtam bemenni az órára, de a csapattársaim mondták, hogy az oktató azt mondta nekik, hogy történt köztünk egy "nem túl kedves levélváltás". A csapattársaim viszont nem tudtak semmiről.


Nagyon kellemetlenül érzem magam, mert nem érzem azt, hogy bunkó lettem volna az oktatóval. És ő mégis így reagált, ráadásul így adta elő a csapattársaimnak.

2011. márc. 9. 23:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Elsőéves koromban még imponált volna, de ma már leszarnám, mert egyrészt komoly kapcsolatom van, másrészt meg már nem vagyok az a naiv liba.
2011. márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Fejlemény: nem túl feltűnően, de szívatni kezdett a gyakvezér. (Pár napja írtam neki egy udvarias hangnemű, de határozottan elutasító választ, amiben az oktató-hallgató viszonyra hivatkoztam.)
2011. márc. 12. 01:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Kapja be:D
2011. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tovább szívózik, én feljelenteném a HÖK-nél meg a oktatási dékánhelyettesnél, ne hagyd magad!
2011. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rosszúl sülhet el.


Ha ilyen módon ráadásul alig ismerve közeledik hozzád, akkor szexuális kapcsolatot akar. Nagyon galyra vághatja a becsületetedet, ha ez kiderül, hogy közöd van hozzá.


A másik lehetőség, hogy szivat, tesztelni akarja, hogy miért írogatsz rá annyit.


Te is hibáztál, minek írsz neki e-maileket???

2012. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2012. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!