Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja meg anyám hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja meg anyám hogy mikor feküdjek le a barátommal? Anya azt mondta hogy fél után lefeküdhetek a barátommal. Ez szerintem röhej, úgy a félév meg úgy hogy ő mondja meg! Egyébként még 2hete vagyunk együtt.18/L 20/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd hogy, "Igen anya, jól mondod, értettem."


Aztán menj át dugni a barátodhoz.


---> Mindenki jól jár.

2010. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A félév szerintem reális idő, én (pasi, 27) sem vagyok oda a dugással kezdődő kapcsoaltokért, ha nem is fél év, de pár hónap telljen el, ismerjük meg egymást, és ne a kezdés legyen a szex, hanem egy már működő kapcsolat záloga.

De ettől függetlenül marhára nincs semmi köze hozzá, hogy mikor fekszel le vele. Amúgy sem az ő hatásköre (Magyarországon a beleegyezési korhatár 14 év, 14 évesen sem kell már a szülő engedélye, hogy lefeküdj), így, nagykorúként meg pláne nincs beleszólása.

Jóhogynem azt is anyuci szabályozza, hogy mikor csókolhatod meg, mikor foghatjátok meg egymás kezét, vagy hogy mit nézzetek kettesben a moziban. Röhej.

Hogy miért akar ilyen szinten befolyásolni, azt ennyiből nem tudom megmondani, lehet, szimplán csak félt egy számára idegen pasitól, de lehet, hogy amolyan diktátor jellem, nem tudom, Te jobban ismered. ;) Mindenesetre nagyon eltúlozza.

Megoldás: nem kell tudnia mindenről. Én se kérdeztem meg otthon, hogy "te anya, holnap mehetek dugni?"... Nem kell az orrára kötni. Akkor fekszel le vele, amikor akarsz, csak fél évig letagadod. Ennyi.

2010. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem hiszem, hogy anyukádnak kell megmondani mikor legyen! De mindenesetre azon gondolkozz el, miért mondja. Mert nem szeretné, hogy csalódj az illetőben. 2 hét alatt nem lehet megismerni valakit, és aggódik, hogy a srác mit akarhat valójában tőled. Én egyébként volt hogy 1 hét, volth ogy kévártam a 1 hónapot is, és kivártam volna többet is, ha alány nem szerete volna még. Megjegyzem, sokkal jobb volt a szex akkor, mikor többet vártunk és az első azért számít, hogy milyen. Szóval csak okosan és mindketten akarjátok.
2010. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes anyám is pont ezt mondta. Fél évet tudj várni. És én vártam. És a hatodik hónap után ő maga adott nekem egy csomag óvszert, hogy vigyázzak, és mindig legyen nálam, mert így nem kell aggódni, hogy a páromnál nincs. És szerintem nem vesztettem semmit, hogy vártam. Mondjuk az is kérdés hogy még szűz vagy-e. Mert ha nem akkor én nem várnék, mert már túl vagy a nagy "mérföldkövön" :) de ha még szűz vagy szerintem ne egy két hetes kapcsolattal veszísd el.
2010. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!