Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket választanád? (lányoknak)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? (lányoknak)

Figyelt kérdés
Ha lenne egy jóarcú, igazi babaarcú szépfiú, átlagos testi adotságokkal és egy kevésbé szép arcú, de görög isteneket megszégynitő(nem agyongyúrt) izomzattal rendelkező pasi te melyiket választanád? Belső értékeket most hanyagoljuk, vegyük úgy, hogy mind a kettő ugyan olyan belülről.
2011. márc. 9. 21:17
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Dettó ezt nem értem én sem. Mi van ha valakinek "szép" az arca? A spártaik magasról tettek volna rá...ugyan úgy lelökték volna a Taigetoszról. Ennek is Justin Biber az oka, mint a globális felmelegedésnek.
2011. márc. 9. 21:39
 12/28 Just A. Guy ***** válasza:

ott a pont :)

akkor gondolom te is az utóbbi vagy

hát öcsém, ezt megszívtuk :D

2011. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

21:26 és 21:29 vagyok

tapasztalatból mondtam

amúgy meg pici súlyfölösleget nem bánnék még, de itt mondjuk meg kéne jegyeznem, hogy nem nagyon vagyok izmos férfiakhoz szokva XD

barátomról, akivel nemrég jöttem csak össze, azt hittem, hogy van rajta egy pici fölösleg, mivel olyan szélesnek meg vastagnak tűnt mindene így ruha alatt

aztán meg rá kellett jönnöm, hogy hupsz, hát az mind izom, mert rendszeresen sportol (nem gyúr, csak úszik, azt is csak élvezetből)

és meg kell hagyni elég jók az izmos idomai tapintásra, szóval én csak örülök, de tőlem aztán nyugodtan lehetne gizda is, annyira nem érdekel a testalkata, csak túlsúlyos ne legyen (az amúgy se egészséges neki se, meg úgy érzem nem ad magára)

2011. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Útsó kategória én is. De leszarom, inkább vagyok szinhús, mint kis gyökér pondró. Ha beverik az arcom, csúnyább már nem leszek, de legalább nem szarom össze magam az 5 kilós mosópor alatt hazafelé jövet a Teskóból...de lehet van akinek épp az elenkezője férfias...
2011. márc. 9. 21:50
 15/28 Just A. Guy ***** válasza:

jah, a mai srácideáloknak odaadsz egy rekesz ásványvizet és fel se bírja emelni xD (sztem Justin Bieber se xD)

A túlsúly annyira sokat számít a nőknél? (nekem nincs ezzel bajom, 2m és 100 kiló vagyok, de zsír sehol:D ) Csak van egy rendes ismerősöm aki kicsit túlsúlyos és nagyon nem talál barátnőt :S

2011. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, a túlsúly azt az érzést kelteti, hogy az illető nem ad magára

Amúgy az is benne lehet, hogy nem olyan jó érzés hájat simogatni...

2011. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
A túlsúly azért, már elég gáz...ha lenézel és nem látod a műszert. A mackós alkatra viszont sokan buknak, dehát kinek mit jelent a túlsúly...
2011. márc. 9. 22:11
 18/28 anonim ***** válasza:
Babaarcú? Ehh,olyan nem kéne.:D
2011. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Jó hagyjátok... az ilyen kis justin bieberen felnőtt tinipics@knak úgyis a babaarcú kell.. de az összes normális, és/vagy szexis lány a férfias izmosat választja :) Persze belső tulajdonság a legfontosabb, ha az nem stimmel valamelyiknél, akkor lehet maga Herkules is. De mivel a kérdés nem erről szólt... Nyugi srácok, én akit ismerek huszonéves korosztályból 90% jobban szereti ha egy pasi izmos mint ilyen kis.. kisfiús babaarcú könyörgöm, az nem férfias :D


l/20 még mindig

2011. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A helyes pasi.És valamelyik válaszolónak üzenem aki kérdezte, hogy a csajoknak miért a babaarcú jön be azért mert ha ronda a képed de izmos vagy attól még nap mint nap rád kell néznie a nőnek és elég hamar kilehet ábrándulni az ilyen fejekből.
2011. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!