Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rambo93 kérdése:

Hogy mondjam el egy csajnak hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Elég jól ismerjük már a másikat,jól levagyunk ketten csak én többet akarok mint barátságde viszont félek hogy ha elutasit akkor a barátságnak is vége :S
2011. márc. 10. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

mond neki azt, hogy "TECCCÖÖÖ, GECCC!!!!" :XD

(csak poen volt)

2011. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked, akkor vállalnod kel a rizikót.
2011. márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Énekeld el neki a Hogy mondjam el, hogy vágyom rád című nótát.
2011. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen: félrehívod, meg fogod a kezét és ha engedi, hogy fogd, akkor mondod tovább. Ha meg ellenkezik, akkor nincs mit mondani.
2011. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem nagyon egyszerű dolgom volt,mert a lánynak énis tetszettem,és így elég volt a célozgatás,és aztán egy pontos mondat arra hogy tetszik nekem.már azóta járunk...(3 hónap) de viszont ha nemtudod hogy te tetszel-e neki,akkor szerintem próbálj meg egy randit kérni.
2011. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Óóóó, ez könnyű :)


Hát így:


Hunyd le rózsám szempilládat,

hagy fogjam meg a kezedet.

Ha nem engeded megfogni,

jól meg foglak téged szidni.

Nem voltam én hozzád durva,

mégis megcsaltál te engem.

A szerelmünk nem volt maszlag,

Gyere kislány jól meg leszünk.

Hosszú utca girbe-gurba,

minden sarkon áll egy rendőr.

Reál bútor, reál kaszni,

Reál ágyban legjobb aludni!!!

2011. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(háhá ez jó :D)

ööö én lány vagyok, és már mióta várom, hogy a fiúk, akik tetszenek, és akiknek én is tetszem simán elmondják azt, hogy tetszem nekik... :D (pöppet sok volt a teszik-ige :D)

ezzel sok lány ismerősöm így van, akik normális tizenévesek... tehát simán lehet, ő is erre vár már! ;) sztem próbáld meg, megéri, ne parázz! :)

2011. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!