Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg egy csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy csajnak?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam meg egy csajnak ,hogy szeretnék vele talizni ?

vagy..

hogy adjam tuttára ,hogy nagyon bejön nekem.. ?


Help. pls.


17f


2011. szept. 11. 13:21
1 2
 1/11 krvua ***** válasza:
25%
''csá köcsögg kee kola?''
2011. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szia bejössz nekem... Van kedved megismerni? Szívesen meghívnálak egy kávéra...
2011. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Impozáns kebeled felszítja véremet.
2011. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem nagyon mutattad ki, hogy tetszik neked, akkor nem valószínű, hogy elmenne veled egy találkára.

Előbb érdemes kicsit udvarolni neki, odamenni hozzá beszélgetni vele, bókolni neki, ilyesmi ... aztán ha látod rajta (hidd el fogod látni), hogy te is tetszel neki, akkor nyugodtan elhívhatod, el fog menni.

2011. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát én olyan beszélgetős dologra gondoltam...

semmi forró csoki.. csak úgy spontán..

2011. szept. 11. 13:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a csaj a suliban van? Beszélgettél már vele? Ha még nem, akkor szünetben menj oda hozzá, mutatkozz be, kérdezd meg a nevét, és kezdj el vele beszélni. Legelőször még ne hívd el sehova, majd csak pár beszélgetés után megkérdezheted, hogy "Lenne kedved eljönni velem sétálni/stb..?". Ha bejössz neki, akkor igent fog mondani. Azt, hogy bejön neked, ne mond neki, csak célozgass rá, pl: szemezel vele, mosolyogsz rá, ha már beszélsz vele akkor a szemébe nézz és bókolj neki! Hidd el, ha normális, akkor venni fogja a lapot! ;) Remélem tudtam valamit segíteni :)
2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

látásból ismerem.. köszöngetni szoktunk.. Fb-n irogatunk..

személyesen még nem beszéltünk.. de nem egy suliba járunk..

2011. szept. 11. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:
szia! szeretnél ismerkedni? van barátod? ennyi
2011. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem v. számára teljesen ismeretlen akk nyugodtan elhívhatod. Ha nem akk előbb beszélgess vele. Arra viszont mindenképpen vigyázz h ha húzni próbálja, hogy mert nincs ideje v. ilyesmi akk hagyd annyiba a dolgot. Esetleg próba képen felvetheted neki mi lenne ha majd vmikor találkoznánk. És a legfontosabb h légy magabiztos! (mert ha sokáig rákészülsz és így célozgatsz rá akk bukta.)
2011. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
drogozd be aztán bárhová elmegy veled
2011. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!