Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom észrevetetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom észrevetetni magam nála?

Figyelt kérdés

Külön matekra járok.Igaz nincs rá nagy szükségem de ez most nem lényeg. Többen is vannak ott egy órán. És van egy lány aki tetszik. Akkor találkoztam vele először még egy szót sem váltottunk de nekem nagyon megtetszett. Hogy tudnék ebből valami komolyabbat is akár kihozni?

F/14


2009. febr. 20. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és beszélj vele!VAgy egyelöre csak szemezz vele.Abból tuti hogy tudni fogja h bejön neked.
2009. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
először ismerkedjetek..beszélgessetek..és ami a legfontosabb csak legyél önmagad
2009. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!