Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy fiút úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiút úgy elhívni valahová hogy ne mondjon NEM-et?

Figyelt kérdés

Fiúk mi az amire nem mondanátok Nem-et?Mert ha most azt mondom egy fiúnak gyere sétálni tutira nem jön...:)

Valami olyan program?!

Csajok is írhatnak:D


2011. márc. 13. 18:12
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:

ha szimpi vagy még betonozni is mehetünk.. kb ennyi


ha meg nem akkor.. háát.. ha mondjuk azt mondod, hogy szeretnél elmenni holdra űrsétára és kéne útitárs.

2011. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem értem ha a barátnőm elhívna sétálni tuti mennék,mi van ezekkel a fiatalokkal?
2011. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy ez valami kezdeményezés ismeretlennél?
2011. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jössz dugni?
2011. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szexre biztos megy, na de a viccet félre téve szerintem is csak szimpátia kérdése.
2011. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem a pasim!

barát...de én többet szeretnék...

a probléma az hogy nagy kocka, ezért mondtam hogy ilyen séta féleség szóba sem jöhet nála..:D

2011. márc. 13. 18:24
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem nézel ki rosszul, akkor bármint mondasz, feláll a gép elől és megy veled sétálni. kb 90%.
2011. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha szimpatikus vagy akkor még a kerted is felásom ha megkérsz rá...
2011. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez nem attól függ... ha bejössz neki akkor csak sétálgatni is elmegy veled! Ha nem nagyon tudod rávenni annak az oka lehet az hogy nem bír téged (úgy mint te őt) vagy egyszerűen nem ér rá
2011. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

figyelj! ha bizonyos lány hívna el, akkor még disznót vigyázni is elmennék vele! viszont ha olyan aki nem tetszik akkor ha előre bejelenti, hogy értem jön kocsival, ő fizet, elmegyünk vásárolni és vesz nekem csomó mindent és ezután hazavisz majd lecidáz akkor talán-talán.

ez nagyon egyszerű: ha tetszel neki akkor nem kell ezen agyalni, ha pedig nem akkor szinte mindegy...

2011. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!