Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogyan reagáltok arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan reagáltok arra ha leszólítanak az utcán és elhívnak valahová?

Figyelt kérdés

A szituáció: utcán meglátok egy elbűvölő lányt, odamegyek hozzá, köszönök, finoman és gyorsan elnézést kérek a nem feltétlen tökéletes alkalomért és megkérdezem, hogy nem lenne-e e kedve egyszer meginni (velem) egy teát/kávét/koktélt, ami szimpatikus.

Nem furcsa és picit váratlan ,hogy kb 1 perc alatt valami randiszerűségre hívnak?


Az az igazság, hogy sosem ideális az idő/helyszín stb , szoktam bulizni járni, de az egészen más műfaj és szeretnék már normális és nem alkalmi kapcsolatot.


Leginkább 19-20 év körüli lányok véleménye érdekelne.


2011. okt. 1. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet jó, viszont:


1. Ne kérj bocsánatot a lánytól, mert leszólítottad. Még 10 másodperce sem ismer, de már magyarázkodsz neki. Rossz kezdés.


2. Ne várd el tőle, hogy rögtön eljöjjön veled, mert lehet nincs ideje, valahova épp siet. Egy normális nő amúgy sem fog 2 perc ismeretség után elmenni veled bárhová is.


Inkább kérd el a telefonszámát, vagy e-mail címét (jobb, mert nem annyira személyes, mint a telefonszám. Hamarabb megadják.)


Ezen kívül légy magabiztos, beszélj érthetően. Ne állj szembe a lánnyal, hanem a tested inkább oldalra nézzen, csak a fejedet fordítsd felé. (így nem fogja magát letámadva érezni.)


A legfontosabb pedig: tartsd tiszteletben, ha a lány nem akar veled leállni beszélni. Ha elküld, vagy meg sem áll, fogadd el és ne kövesd, ne menj utána! Ha ezt nem tartod be, megérdemelsz egy adag paprika spray-t az arcodba.

2011. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én például rühellem ha az utcán leszólítanak, az olyan pasit mindig elhajtom. Bár ami azt illeti, lehet ezt normálisan is csinálni, de én olyannal sajnos még nem találkoztam. Pl. kerüld a "valahonnan ismerlek" dumát. Az egyik legrosszabb...
2011. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) Nem használok sablonszövegeket. Korrekten, normálisan nem mellébeszélve és persze az is természetes, hogy ha nem akkor nem és mindenki megy a maga útjára.
2011. okt. 1. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha tetszel a kérdés is tetszene 22L (de 19 évesen is ugyanezt válaszolnám:D)
2011. okt. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!