Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irtam, és nem válaszol. Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irtam, és nem válaszol. Ilyen lány után nem érdemes keseregni ugye?

Figyelt kérdés

Iwiwen csajok és pasikon névvel értékeltem egy lányt... vissza értékelt... látom egyedülálló, irok is neki, hogy "szimpatikus, meg szeretném ismerni, lenne e kedve egy kávézáshoz? Ha nem, akkor azt irja meg." Körübelül ennyi.


Namost erre 2 hónapja nem válaszol. A választ tudjuk, ezt ne irjátok meg, de miért nem lehetett egy egyszerü nemet kinyögni? Én miért tudok válaszolni mindenkinek? Ilyen lány után nem érdemes keseregni ugye? És az ilyenek amúgy hogy tudnak a tükörbe nézni? (24 mindketten)


2011. márc. 17. 00:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jah, ki a cicit aztán meg betojnak.
2011. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Kávézni hivtad? Ma már nem divat szerintem kávézni hivni lányokat.
2011. márc. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hehe nekem mindig úgy sikerült hogy mindegyik lánynak azt mondtam hogy boxolok és ienkor jó reakció szokot lenni :D :D
2011. márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Kávézni hívtad?"


Persze, mert nem is mindegy, teázóba vagy kávézóba hívod el:D

2011. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!