Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan felejtsem el az elozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az elozo baratnom, es jojjek ossze azzal aki nagyon megtetszett!?

Figyelt kérdés
Az elozo baratnom oszt.tarsam.! kb 1 honapig voltunk egyutt, es szakitottunk mert nem az en estem! A feneken es a mellen kivul az eg adta vilagon semmije sincs ! ( erzelmi es szellemi dolgokra gondolok. NEM penzre!) jol elvoltunk de nekem ez igy nem volt jo h nagyobb a mellmeret mint az IQ ! el kellene feledni, de 1 osztba jarunk es nme naon megy ! de van 1 masik csaj, azt is nagyon jol ismerem mar 3 eve, csak o inkabb visszahuzodobb, es okos, muvelt, es persze szep is :) ! mostanaban eleg jol elvagyunk, msn , buli, stb. de valahogy nem merek kezdemenyezni mert felek h ha nem kolcsonos az erzelem akkor elrontok mindent, es eges lesz a vege ! ti mit tennetek ?
2009. febr. 22. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Az osztálytársad úgy tudod elfelejteni,hogy nem gondolsz rá...vedd úgy,mint a többi osztálytársad,mintha semmisem lett volna köztetek!

Ha meghallod a hangját,akkor is gondolj rá teljesen semlegesen.Mint a többiekre.

Legyél többet a barátaiddal.Szünetben mászkáljatok a folyoson,tartsd távol magad a lánytól és ne foglalkozz vele.

Így egy idő után biztos,hogy semlegesen fogsz iránta érezni,és már nem fog érdekelni téged a múlt.


A másik lány már nehezebb eset.

Esetleg 1 szokásos módszert megpróbálhatnál...Megkéred az egyik haverod,hogy kérdezze meg a lányt,hogy tetszel-e neki :) ebböl minden kifog derülni,és nem is bukós az ügy:) Ha mégse vonzódna hozzád,akkor sincs baj(úgy értem,hogy legalább nem te égtél be,mert nem te kérdezted meg)folytathatódhat az,ami eddig volt köztetek...buli,msn..stb...ha te is úgy gondolod,hogy akkor ha nem is a pasija,de a barátja leszel.

2009. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a haverod kérdez rá (már bocs, kedves Előző), rögtön le fogja vágni, hogy valójában téged érdekel. Szerintem csak egyszerűen hívd el valahova, de ne legyen teljesen egyértelmű, hogy ez randi. Csak legyetek kettesben! Akár korcsolyázni, akár egy sporteseményre, akár egy kiállításra, bárhova. Ott úgyis fogod érezni, hogy jól érzi -e magát veled, vagy sem. Búcsúzáskor kérdezz rá: "megismételjük valamikor?" - de akkor már egyértelműsítsd, hogy randevút kérsz!

És ne legyél más, mint amilyen eddig voltál, mert az az igazi éned, csak úgy tudhatod meg, hogy valóban van -e esélyed nála! Hajrá :)

2009. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pl teniszezni elhivhatom? mert o nagyon tud, en meg kezdo vok, de szeretnek meg is tan. szal 2 in 1 :) ! vagy bunkosag ?
2009. febr. 22. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
látod, sztem ez jó ötlet:D
2009. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még örülhet is neki! :)
2009. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!