Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek le akar rázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek le akar rázni vagy igazat mondott? VAgy akkor most mit is akar?

Figyelt kérdés

Szijasztok!


1 hete 1 Pubban ismerkedtem meg 1 sráccal. Flörtöltünk és látszott rajta, hogy érdeklem és el is kérte a számom. Még az nap este fel is hívott. Beszélgettünk 1és fél órát telón és közölte, h szeretne jobban megismerni és nem azért kérte el a számom, h több teló száma legyen a telefonkönyvébe hanem mert valami nagyon megfogta őt. Aztán másnap találkozni akart velem, amugy ő németbe dologzik és még azt is mondta, hogy ugy alakitja h csak 1 nappal késöbb kelljen vissza mennilye, h tudjunk talizni mert látni akar én belementem! És akkor miközben ő beszélt a vonal megszakadt, de akkor már késő volt nem hívott vissza. Majd vártam másnap délutánig de nem hívott fel írtam neki 1 smst, hogy mi történt lemerült a teloja tegnap? . Aztán nem jött válasz . Eltelt 1 hét bementem ugyan abba a Pubba a bnömmel és zárás elött be is jött de sietett csak egy cigit venni jött be. és akkor ott ot álltunk egymás mellett és oda fordult és bocsánat kérttőlem, h nem válaszolt az smsemre. De most minden összejött neki családi problémák szülei várnak és ki van készülve . Látszott is h kedvetlen volt ez igaz meg bnöm is mondta hogy volt bent elötte valo nap és le volt törve nem is sokáig volt bent és ezt megértem persze a család az elsö . DE akkor most mi lesz várjak még vagy mi van ilyenkor?


Őszintén szolva nekem nagyon tetszik első látásra megfogott valami benne ...és ezt ő is mondta nekem ! Sőt ugye ez volt vasárnap mikor elkérte a számomm ..de mi szombaton is találkoztunk de csak bejött és kiment de akkor már észre vettük egymást vasárnap pont bejött és igy tudtunk dumálni! és szombaton mi már akkor elmentünk de ő vissza ment csak azért este h vajon még ott vagyok e ..ő mesélte:)) :(


2011. márc. 17. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igazat mondott! Ha kamuzott volna többet az életben nem látnád vagy ha igen akkor is levegőnek nézne!


Relax!

2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is valahogy azt érzem hogy nem akar átvágni, de mégse tudom mi legyen:/ várjak mikor jelentkezik érdemes?
2011. márc. 17. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mást nem nagyon tehetsz..és mivel az írásod alapján gondolom nem tini vagy, a fiú meg pláne nem az( legalább is 17 évesek nem mennek ki németbe:D) bízhatsz benne hogy ő is ugyan olyan komolyan gondolja veled( a jelekből én ezt gondolom) és ha visszajön megkeres. Addig várnod kell sajnos.
2011. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én 19 éves vagyok a pasi meg 22 :)

Nincs kint Németországba ..igen írtam,hogy oda jár ki dolgozni csak hát a családi gondok miatt most egy időre nem ment ki szóval itthon van most..

2011. márc. 17. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor is várnod kell sajnos amíg a családi gondok megoldódnak - persze ha gondolod érdeklődhetsz felőle bizonyos időközönként vagy ha nyomulásnak érzed akkor egyszer, hogy mi újság vele így jelezve, hogy érdekel téged.

Ebből majd érzi, hogy nem "írtad le" hanem részedről is folytatódhat a dolog ha megoldódnak a gondjai te megértő leányzó vagy:D

2011. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!