Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Senkinek nem jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek nem jönnek be az ilyen pasik/srácok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,

nem cigizek nem iszom (alkoholt) nem járok bulizni.

Imádom az állatokat... sokat sportolok (főleg foci)...

nem értem mi a baj velem... azt tudom hogy nem vagyok egy ,, David Beckham " de sztem nem nézek ki olyan katasztrofálisan hogy ne legyen senkim... de mégsincs..

miért van ez így??


2011. márc. 17. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

nekem igen, szivesen megismernélek


18/F

2011. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
próbálj meg szocializálódni. keresd a lányok társaságát, menj oda hozzájuk de azért ne legyél levakarhatatlan. járj néha ide-oda mégha nem is buliról van szó. sokat segít
2011. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, hogy ilyen vagy sőt...én szívesen megismernélek. Ha van kedved írj nekem privátban.
2011. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít, ha semmi sikered nincs, nem nézhetsz ki vmi jól.
2011. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy kezdeményeztél egy lánynál? Lepattintott? Vagy ez hogy jött ki neked?
2011. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Te tipikus "jógyerek" vagy.Az ilyenek inkább majd az idősebb nőknek jönnek be.A korodbeli csajok meg a korosabb,beképzélt palikért rajonganak.Foglald el magad,tanulj,sportolj!Hidd el,minden normális fiú gyerekkora csajok előtti bénázásról szól!Azt is meg kell tanulni.A nők tipusok és minden tipussal máshogy kell bánni!Ne agyalj annyit,ne pánikolj!31F
2011. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot...

én megpróbálok nem agyalni a témán... de nem megy...

csak a foci tudja elterelni a gondolataimat... azt meg nem lehet csinálni mert végkimerülésben meghalnék :D

2011. márc. 17. 20:36
 8/19 anonim ***** válasza:

Ebből nem derült ki,hogy van-e már kiszemelted!Ha van,akkor hajrá és tessék kezdeményezni,mert másként nem fog menni az ismerkedés!

:)

2011. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Hülyeség h a te korodbelieknek az ilyenek mint te nem jönnek be.:D Mondjuk szerintem azért a bulikba tök nagy lehetőség van ismerkedésre,mármint ha valami hülyeségről kezdtek is el dumálni utána (mondjuk másnap) is lesz témátok.Szerintem max az lehet a baj h zárkózott vagy. Szóval hajráhajrá ;D (ja és legyél határozott)

15/l

2011. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

hidd el... tapasztalatból mondom hogy nem...

ha bejönnék vkinek akk nem írtam volna ide xD :(

2011. márc. 17. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!