Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában sokan nekem jönnek,...

Mostanában sokan nekem jönnek, vagy nagyon közel mennek el mellettem. Miért? Pedig én senkinek nem megyek neki. :D

Figyelt kérdés
Van ilyen, hogy valakinek mindig nekimennek és van,akit nem tudnak fellökni (Jó, engem sem szoktak fellökni:D), vagy megérinteni.
2010. márc. 16. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg lenyeltél egy mágnest, és az emberekben lévő vas miatt odavonzod őket, kivéve a vashiányosokat.
2010. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ki kéne derítened miért lehet hogy valaki elhíreszteld rólad valami nem szép dolgot vagy csak egyszerűen nem ismernek és szemetek veled xD
2010. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: :D:D:D köszi, ez tetszett:D

2.válaszoló: neked is köszi a választ:D hát lehet hülye a kérdés, de köszi, hogy válaszoltok:D amúgy ismeretlenek boltban pl. :D figyelmetlenek !!!!!!!! meg hát van 1-2 srác az osztályból,aki mindig elsuhan mellettem... szerintem szeretnek,mert meg szoktak védeni,nem utálnak:D de most ez nem jelenti azt,hogy tetszem nekik,nem?:D az osztályból pedig jóban vagyok mindenkivel:)

2010. márc. 17. 17:27
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor félj amikor az autósok vagy motorosok suhannak el melletted xD vagy esetleg azok löknek fel, akkor nem lesz az olyan kellemes xD
2010. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi a választ:)

Egyébként tegnap a kávézóban volt egy srác,gyakran nézett,nem mintha tetszett volna,de miután kimentünk a kávézó előterébe kb. pár perc múlva ő is jött(mondjuk tudom,hogy miért állt fel,hova ment) és hátulról a karjával nekem jött az én karomnak!És akkor megint eszembe jutott ez a kérdés,amit feltettem.Komolyan,miért jött nekem? Nem igaz,hogy nem fér el szerencsétlen, hatalmas a tér.

2010. máj. 13. 10:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeled.
2010. máj. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mit ?:)
2010. máj. 13. 17:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát..nekem egy éffolyam társam jött nekem.. Nekem ment és rámmosolygott ^o)
2010. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Direkt?akkor kedvel téged?
2010. máj. 14. 21:49
 10/11 anonim ***** válasza:

aszondja "éffolyamtársam"

az sem egyetemen történt...

2010. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!