Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Senkinek nem jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek nem jönnek be az ilyen pasik/srácok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,

nem cigizek nem iszom (alkoholt) nem járok bulizni.

Imádom az állatokat... sokat sportolok (főleg foci)...

nem értem mi a baj velem... azt tudom hogy nem vagyok egy ,, David Beckham " de sztem nem nézek ki olyan katasztrofálisan hogy ne legyen senkim... de mégsincs..

miért van ez így??


2011. márc. 17. 20:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szia, a szerelmem is hasonló típus mint te plusz Ő még vallásos is, de én imádom Őt :) picikét kell várnod, mert a korodbeli lányok csak a külsőségekre hajtanak, a belső értékek még náluk nm számítanak, de pár év v. hónap és fordul a kocka. A szépség mulandó, a belső értékek nem. Fel a fejjel :)
2011. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok lányban.A focit leszámítva:D

Utálom a beképzelt,nagyképű tipikus szépfiúkat.

Rosszul vagyok tőlük,de nálam sajnos csak ilyenek próbálkoztak,de nekem ilyen nem kell:S...

16/l

2011. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

hát megértelek... már gőzöm nincs mit csináljak... (persze azt könnyű mondani hogy várjak pár ÉVET...)

annyira szeretnék valakit akivel lehet beszélgetni bármiről, megértjük és szeretjük egymást....

de asszem én ilyenről egyenlőre csak álmodozhatok...

2011. márc. 17. 21:50
 14/19 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet légyszi! Nagyon kíváncsi vagyok rád :D

Amúgy meg már rögtön itt van egy pár jelentkező, amint láthatod, írj nekik privit ;)

2011. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sztem nem lenne szép dolog egyszerre több lánynak küldeni ,,privit"...

bár lehet hogy én látom rosszul...:D

2011. márc. 17. 21:59
 16/19 anonim ***** válasza:

akkor küldj csak mondjuk a 20:10-esnek :D

hátha ő lesz a nagy Ő

2011. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miért ne küldhetnél több lánynak? :D Megismered őket, aztán kiválasztod amelyik a legjobban bejön. A lányok általában versengenek egymással, velem is volt olyan h 2 csajjal ismerkedtem meg egy szórakozóhelyen, és lehet külön-külön egyiküket se érdekeltem volna, így viszont mindketten azon versenyeztek h melyikükkel foglalkozom inkább XD
2011. márc. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia!!! Szinte ugyanolyanok vagyunk.:):) Én is 16 vagyok, nem cigizek, nem iszok, nem szoktam bulizni, én szeretek otthon lenni. Szerintem nagyon jó, hogy te egy rendes fiúúú vagy!!!Általában sokan felszínesek, de szerintem nem a külső fontos.Biztos helyes lehetsz. Én mindig az átlagos fiúkkal barátkozok. Talán a fociban különbözünk, mert én nem tudok, de a tesóm focizik, és a tv-ben is nézzük a meccseket!
2011. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Lány vagy? mert ha igen akk örülnék ha írnál privit... :D

ha fiú vagy akk is írhatsz :D

2011. márc. 18. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!