Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állítólag csak egy alkalomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag csak egy alkalomra kellek neki, de ápolt egész nap. Tényleg csak ennyire kellenék neki?

Figyelt kérdés
19/L vagyok és van egy 25 éves srác aki tetszik nekem. Úgy tudom, hogy én is bejövök neki, de az egyik ismerősöm azt mondta vigyázzak vele, mert csak egy alkalomra kellek neki. Tartottam is a távolságot, de múlt héten egyik reggel elájultam és ő pont ott volt, bevittek a kórházba, ő jött a mentő után és mikor hazaengedtek ő vitt haza és egész nap ott volt velem, míg a szüleim hazaértek. Végig nagyon kedves volt, leste minden kívánságom, ami nagyon tetszett. Nem tudom, hogy tényleg csak egy alkalomra kellenék neki vagy többet is szeretne. Ti mit gondoltok?
2011. márc. 17. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberi feleossegtudatbol maradt veled, vagy tetszel neki, akkor viszont nem csak egy alkalomra kellenel neki, szerintem. Mar csak azt kell kideritened, a ket eshetoseg kozul melyik all fenn.
2011. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy azonos nemű idegenért is megtenném ugyanezt. Jóérzés dolga, nem vonzalomé.
2011. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Például a kanapén ültünk és nagyon gyengének éreztem magam, de nem akartam úgy aludni, hogy egyedül hagyom, erre azt mondta, hogy aludjak nyugodtan és odahúzott magához, a karjaiban aludtam.
2011. márc. 17. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd, aki ezt mondta lány? Mert ha igen akk sztem csak féltékenységből mondta, mert ő nem tetszik neki

szarügy

2011. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, lány
2011. márc. 18. 19:56
 6/9 anonim válasza:
szerintem egy srác elég sokat képes megtenni egy lányért, ha csak egy éjszaka, ha több, de ha eleget vagy a sráccal szerintem egy idő után lesz egy kis alapvonzalom!
2011. márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem is csak féltékenységből mondta, vagy nagyon hiszékeny vagy.

de lehet csak barátságból csinálta a dolgot a fiú..

2011. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 stalone ***** válasza:
kifog derülni de szereintem valami komolyabbat érez irántad
2011. márc. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ekeke ***** válasza:

Mi a járás? Egy év? Egy hónap? Egy hét? Egy éjszaka???


Az alkalom is lehet szuper. Mi zavar benne?

2011. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!