Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Romantikus film ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus film ötletek?

Figyelt kérdés

Filmezni akarnánk bnőmmel, de fogalmam sincs mit nézzünk meg.

Vmi romantikusat szeretne ezt már jelezte párszor, mert előző alkalommal mikor filmeztünk az én kedvenc filmjeimet (másnaposok, és elrabolva) néztük meg,


2011. márc. 18. 14:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

van csajod? pfff

akkormeg mit rinyálsz?

2011. márc. 20. 11:47
 22/28 anonim ***** válasza:

Nincs szövegértésed? pfff

Előbb írtam le.

2011. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

hogyne lenne. "van barátnőm"

de még mindig nem vágom mi a bajod van vele?

Ha nem tetszik dobd ki....és keress mást.

2011. márc. 20. 12:45
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem az én csajomról van szó. Hanem rólad. Mivel nem tudsz olvasni, ezért újra idézem.


"...de ettől függetlenül kár, hogy a hozzád hasonlókkal is szóba állnak romantikus lányok. (Ők rosszul járnak.) Mégpedig azért, mert te nem tudod, hogy mi kell a nőknek, főleg ha az romantikus. ..."

2011. márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

oszt mégis van olyan nőm amit irigyelnek.xD

neked meg ezek szerint csak vmi slampos csajod van.

barátkozz meg ezzel.

HA nem leszünk sokáig együt, akkor nem....lesz másik, megérdemel, vagy nem? hát pont l*szarom.

együt vagyunk és kész.

2011. márc. 20. 15:06
 26/28 anonim ***** válasza:

Naugye. Megint engem igazoltál. :)

Neked kell megbarátkoznod azzal, hogy nem lesz hosszú a kapcsolatod.


"neked meg ezek szerint csak vmi slampos csajod van."

Pontosabban mik szerint? Mivel ismét valótlant írtál, ezért igazold, hogy mik szerint! Ha nem tudod, akkor ez ismét egy újabb hülyeséged.

2011. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
hát öreg, menjél politikusnak, mert duma az van...:XD
2011. márc. 20. 19:51
 28/28 anonim ***** válasza:
Elszomorító látni, hogy a magad fajtáknak csak a szexre kell egy lány, bár a barátnőd sem lehet valami okos, ha erre nem jött rá eddig ettől függetlenül undorító, hogy ezt kihasználod. Meg ez a "remélem este is lesz mélytorok" ezzel már igazoltad is, amit az előbb le írtam. Ha tisztelnéd a barátnődet akkor nem beszélnél így róla. A kölcsönös tisztelet az egyik legfontosabb dolog egy kapcsolatban. Gondolom 15 év körül lehetsz:) Én csak abban bízom, hogy ezt kinövöd és rá jössz milyen butaságokat írtál le. 20/L
2012. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!