Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak egy fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk a fiúval. sohasem beszéltünk még de szívesen megismerném. ha szünetbe találkozunk (ritkán) akkor elég sűrűn néz rám. közös ismerősünk nincs.

Hogy építsek vele kapcsolatot?

ugy értem hogy eljussunk addig, hogy legalább már beszélgetünk... én 16 vagyok, ő 17.

Nem akarok olyan "ürügyekkel" oda menni, hogy mennyi az idő, vagy feltünöen leejtek valamit ! :D nem az én stílusom. Segítsetek ! köszönöm


2009. febr. 22. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán nyomozd ki, mi érdekli. Tudom, írtad, hogy közös ismerősötök nincs, de szerintem nincs igazad. Gondold csak végig: nyilván vannak olyan tanárok, akik mindkettőtöket tanítanak. Én biztos így próbálkoznék. Persze nem feltűnően, a tanár direktbe nem fog kerítősdit játszani, csak szépen, feltűnésmentesen szedj ki belőle infókat a srácról. De ha nem vagy olyan jóban a tanáraiddal, mást is tehetsz. Például először megismerkedsz egy lánnyal, aki ismeri őt, így biztos könnyebb lenne.
2009. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazábol még a nevét se tudom, meg az a baj, hogy abban a suliban hihetetlen gyorsan terjed minden, és teljesen máshogy , ami valójában van. de gondolom nemcsak ebben a suliban.

de köszönöm.az utóbbival fogok próbálkozni

2009. febr. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!