Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ! Először fogok "randizni"!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! Először fogok "randizni"! DE van egy kis baj! Amikor fiuval beszélgetek nem tudom mit mondjak! Mit mondjak egy fiunak randin? Miről beszélgesek vele? Ha még nem ismerem!

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
anális örömök. ez mindig nyerő téma
2010. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kiméljenek a hülyeségekkel aki nem tudd tipetadni
2010. júl. 27. 23:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Miket szeret csinálni. Sport, hobbi, szokások, filmek, zenék. Mik az elképzelési a jövősével kapcsolatban(ha nem 15-16 éves). Vannak-e testvérei, milyen vele a viszonya, ő vissza fog valszeg kérdezni és akkor te is elmindhatod, volt-e már nyaralni, fog-e menni.

Meg még te is gondolkozz, nem kell túlerőltetni, és próbálkozzon fiú, de ha bejön neked akkor te is kérdezgetheted, h lássa h érdekled... ilyenek

Sok sikert.

2010. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

tudd,tipet?..Nem tud tippet adni" te meg nem tudsz írni

Az elsőnek igaza van :D

Am Zene,filmek,Kijön idén az Apple iPhone 4..:) Aktuális témák..

2010. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Megvitatjátok az Análhunter III. részének az eseményeit.
2010. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
zene, sport, kedvenc csapat, buliélmények, közös ismerősök..ha érdekli akkor divat..mit szeretsz te csinálni, mit szeret ő csinálni..hol lakik, hova jár suliba, szereti-e, további tervek az életben..család, testvér, háziállat..bármi
2010. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:18



hát ez krva nagy :D

2010. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
meg mesélhettek vicces sztorikat, élményeket. Elején kicsit nehézkes a beszélgetés, de azért utána mindig beindul a téma. :)
2010. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, én nem szeretem ezt az erőltetett miről beszéljünköt, az már régen rossz. majd a környezet, az emberek, és a kisugárzás hozza a témát, aztán jönnek a mesék
2010. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ami eszedbe jut.Én úgy vettem észre hogyha a lány vagy én úgy érezzük nincsen miről beszélgetni akkor abból nem lesz semmi...

A legrosszabb az egészbe, hogy én sosem erőltetem a beszélgetést mégis a lányok többsége hozzá sem tud biciklizni a témához...vagy nem akar....

20F

2010. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!