Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úszni megyünk első randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úszni megyünk első randin, tippek?

Figyelt kérdés

<Már kiírtam a kérdést egyszer...>

Elhívott a fiú,és mivel kint szakad,a városban minden zárva van, csak az uszoda van nyitva, elhívott úszni.

Eddig nem akartam menni de tényleg nem tudunk máshova és legközelebb mindketten sokára érünk rá.

Most már csak az a kérdés hogy mit csináljak? x)

ha kisminkelem magam lehet leázik és az gáz,vízállót addigra nem tudok beszerezni.

Ha nem sminkelem ki magam akkor meg tiszta gáz fejem van:/

nem szoktam nagyon kifesteni magam,de úszásnál még az a kevés is leázik.

Valami tipp?

nameg a randi további része,hogy mit csináljak,mert nem akarok beégni előtte...!

16/L


2011. márc. 18. 19:53
1 2
 11/15 anonim válasza:

első randira nem a legjobb hely de ha egyszer oda akartok menni...

am a sminkelést ne vidd túlzásba, csak minimálisan, és hát nemtom. gondolom nem bírkózni akartok a víz alatt :D a fejnek nem feltétlenül kell vizesnek lennie ;) üljetek be a medencébe dumáljatok stb : D

2011. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

21:20 írta, vegyél fürdőruhát, mert segít

ne vegyél, még többet segít ;)

2011. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem találj ki vmi más programot, vagy halaszd el pár nappal amíg jó idő lesz!
2011. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kis sminket javasolok: mire leázik, beléd szeret a fiú :-)

Viselkedj természetesen és vidáman, akkor tuti.

Semmiképpen ne szidd magad, se a sminked. Ha szeme kerek és csillog, akkor nincs félnivalód :-)


Fürdőruhát meg vegyél fel: majd később leveheted, ha úgy alakulnak a dolgok. Ha már az elején leveszed, az nem jó ötlet, még félreérti.


Úszkáljatok és beszélgessetek, aztán menjetek el lángost enni.


Következő randira meg mozi.

2011. márc. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi azoknak akik normális választ írtak (:
2011. márc. 19. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!