Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! A nagy átlagnál igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A nagy átlagnál igaz hogy zavarba jön, vagy fél közeledni egy jó pasihoz?

Figyelt kérdés
Nem a kur.ákra gondolok persze, hanem úgy az átlag csajokra. Sztem ez tök igaz, és egy csúnyábbhoz inkább odamennek, ill. beszélgetnek vele. Várom a véleményeket! :D
2011. márc. 19. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek senkitől és semmitől:)

Ugyan miért félnék odamenni? (nem mintha minden héten lenne rá alkalom) Ha nem tetszem neki, hát így jártam. Nem fogok eret vágni miatta.

2011. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de inkább mert valószínűleg a srác sokat gondol magáról és lenéz...
2011. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Ez fordítva is igaz. Jó csajhoz egy "átlag" pasi fél közeledni. Talán a kudarctól való félelem.
2011. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem félek a jó pasiktól,rájöttem,hogy ha lebecsülöm önmagam,akkor elbaltázok számos lehetőséget.Én ugyanúgy kezdeményezek náluk,mint a kevésbé helyes pasiknál,természetesen,ha nagyon megtetszik nekem valamelyik.Nem azért,mert rámenős vagyok,hanme azért,mert van önbizalmam,és nem futok senki után,de igenis adok bátorítást,biztatást nekik,hiszen ere nekik is szükségük van,nem csak nekünk,nőknek.Természetesen,miután megadtam a kezdőlökést,utána rájuk bízom a többit.Ha meg nem jön össze,akkor majd lesz más,valahogy kiheverem,még ha rosszul is esik kicsit.

Egyébként teljesen átlag csaj vagyok,de szeretek mosolyogni,flörötlni,dumálni,kezdeményezni.Régen nem iylen voltam,inkább önbizalomhiányos és kissé besavanyodott,mára azonban rájöttem,hogy ha pozitív és bátor vagyok,akkor vonzó is.

Még valami:ami nem megy,azt nem erőltetem,és ha csalódok(párszor megtörtént),akkor megyek tovább.Keménynek kell lenni,ilyen a világ,sajnos...

2011. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem általában nehéz odamenni pasihoz. Másik esetben: nem az hoz zavarba, hogy milyen helyes, hanem az, hogy milyen a mosolya. Az elől tényleg el szoktam bújni, ahogy csak tudok, persze közben viszonzom :D És annyi az igazság benne, hogy egy jó pasinak súlyosabb tud lenni a mosolya, a tekintete, már csak az önbizalma miatt is, ami valószínűleg van neki...


Egyébként a kudarc és a megalázottság az, ami visszavet. És az emberek úgy gondolják, hogy egy átlagnál helyesebb pasi esetén nagyobb a kockázat. Tehát nagyjából osztom a megállapításod.

2011. márc. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!