Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem nélkül belekezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül belekezdtek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
mármint hogy külsőre bejön az illető, de még nem érzel iránta szerelmet, de tök jól el tudtok beszélgetni. Ez mennyi idő alatt alakul ki? Vagy a csók után alakul ki több..
2011. márc. 19. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
jaja nyomjad neki
2011. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van szerelem első látásra,de nem ez a megszokott.

Ismerkedés,barátság,szeretet,szerelem.

2011. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
belemennék, de nekem most pont más a helyzet:D
2011. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, belekezdek. De az nem elég hozzá, hogy "külsőre bejön". Testi, lelki vonzalomnak egyaránt kell lenni, akkor belekezdek a kapcsolatba szerelem nélkül is. Az pedig vagy kialakul, vagy nem.


Szerintem egyébként az a jobbik eset, (hosszú távra) ha a szerelem már a másikat kicsit jobban megismerve alakul ki.


Lehet, hogy van szerelem első látásra, de aztán ha elszáll a szerelmgőz, és csak utána kezded a másik valós oldalait megismerni, akkor érhetnek csúnya csalódások.

2011. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdés helyesen: Ismerkedhetek-e szerelem nélkül?

Persze!

Kapcsolat csak utána lesz belőle.

2011. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez barátság. Esetleg ha lennék olyan kétségbeesett, megegyezhetünk egy nyitott alibikapcsolatban, hogy azt mondhassuk, nem vagyunk egyedülállók.
2011. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem megy, hogy valakivel érzelmek nélkül legyek.
2011. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minimális baráti illat kell hogy átlengje,hogy érezzek valami minimális kötődést,bizsergést,vonzalmat,amire lehet építeni..az hogy várok arra,hátha lesz belőle valami,az nekem nem megy. De nem jelenti azt hogy,másnak ez ne lenne jó. Én csak magamat ismerem. Ezt neked kell eldönteni.
2011. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem elobb jol ismerd meg s ha egy ido utan sem alakul ki egy bizonyos vonzalom akko maradjatok csak baratok
2011. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy buliban ismertük meg egymást, laza kavarás volt egy darabig(a pasija háta mögött...), aztán valami megváltozott, többet éreztünk egymás iránt, dobta a csávót és engem választott, másfél hónapja ismerjük egymást és egy hónapja járunk, mindketten imádjuk a másikat, olyan jó szerelmesnek lenni :D:D és csak szórakozásnak indult az egész... :)


18/f

2011. márc. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!