Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy csak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy csak le akar-e fektetni?

Figyelt kérdés
A srác, akivel járni szeretnék, nagyon intelligens, jó humorú, empatikus. És egyszerűen vonz. De nagyon sok futó kapcsolata van, honnan tudjam, hogy nem csak egy futó kaland leszek számára én is?
2008. szept. 22. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan nehéz ezt kideríteni, és lehet azt érezni.

Például: Felhív? Előre megbeszélten találkoztok, vagy csak bulikban? MOndjuk hétköznap este elhív randizni? Fogja a kezed az utcán? JÁRTOK?

Próbálkozik a szexszel úgy, hogy utána, akár megtörténik, akár nem, nem egyértelmű a viselkedéséből, hogy együtt vagytok?

2008. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem járunk. ezért nem is hív fel. nem is élünk egy városban.
2008. szept. 22. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Először járnotok kéne, másképp nem derül ki, de azután már könnyen, pl ha megprobálkozik a szexel és te nem akarod, aztán meg többet nem akar találkozni, vagy ilyesmik. De attól hogy sok futó kapcsolata volt még nem biztos hogy ő akarta hogy így legyen, csak nem találta meg az "igazit". Az egyik barátomnak is mostanság csomó 1-2hetes kapcsolata volt, pedig ő egy normális tartós kapcsolatot szeretne, de mindig megcsalják, otthagyják, szóval nincs szerencséje.
2008. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HA nem jártok, akkor mutat valami jel arra, hogy fogtok? VAgy akár arra, hoyg futókapcsolat leszel számára? Kevés az infó a kérdés megválaszolásához.

De azzal én is egyetértek, hogy ha valakinek sok a futó kapcsolata, attól még nem biztos, hoyg nem akar tartós kapcsolatot. Persze ez sokmindentől függ - utána kell nézni, bunkó-e a nőkkel, csúnyán elhagyja-e őket, illetve ő maga hogy an nyilatkozik a kapcsolatokhoz való hozzállásáról.

2008. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!