Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondják a szerelem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a szerelem csak jön. Szerintem hazugság. Hogy lehet barátnőt találni? 17/f

Figyelt kérdés
Én sose kerestem barátnőt és soha nem is jött, pedig már vágyok rá. Velem biztosan nincs gond, mert külsőmmel törődök, és jófej próbálok lenni mindenkivel. Volt egy időszakom amikor elegem volt nagyon a nőkböl és akkor minden bulin smároltam valakivel, de normális helyzetbe nincs sikerem. Az a gond, hogy nem is nagyon ismertek olyat aki bejönne. Suliba kb csak fiúk vannak, vagy vidékiek. Utcán szemezek néha lányokkal, de az mégse egy ismerkedős helyzet. Mit lehetne tenni?
2011. márc. 22. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék hogy nézel ki..:D

hát ne csak szemezgess velük..tedd meg az első lépéseket..a lány nem fog a nyakadbaugrani mert szemezel vele. többen ránézhettek, akkor most mindeggyikhez szaladjon oda?

2011. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamóca. ***** válasza:

a gond ott kezdődik ha vlaki azt hiszi vele biztosan nincs gond:DD

mellesleg a sültgalamb nem repül a szádba, nem elég kitátani azt.

mondjuk megpróbálhatnál odamenni valakihez, megismerni...ésatöbbi

2011. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ott a pont:D
2011. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én nem azt mondom, hogy tökéletes vagyok. csak azt, hogy nem fenyeget az a veszély, hogy senkinek se kellek.

Utcán nekem nem menne csak úgy a leszólítás. Bulin meg nem gondolom, hogy jó ötlet.

2011. márc. 22. 18:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem csak jött... :)
2011. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szamóca. ***** válasza:

miért nem gondolod? ezt sosem értettem. ha te is eljársz bulizni nem vagy "különb" azoktól akik szintén, habár nem hiszem hogy a bulizás negatív dolog lenne, vagy egyáltalán vonna maga után bármilyen negatív következményt.

és ha ott nem? járj el máshova.

a gond márpedig veled van. lehet nem vagy egy evoluciós zsákutca, de nem teszel semmit. lépj egy nő felé, és meglátod sikerülni fog.

2011. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván sok normális lány van a bulikba. Csak újonnan elég tombolós bulikba járok és ott nem igazán jó az a szöveg h táncoljunk meg hasonló.
2011. márc. 22. 18:57
 8/12 A kérdező kommentje:
nincs ki felé nyitni:S
2011. márc. 22. 18:58
 9/12 katalink35 válasza:

Én is kíváncsi vagyok arra,hogy nézel ki:)

Amúgy meg keress:) ! Aki keres az talál:D

Oké-Foglalkozol a külsőddel és kedves is vagy?! Jah és nincs senkid...üdv a klubban:)

Amúgy ha ez mind igaz rád, akkor tényleg furcsa...lehet csak jobban kell akarnod...minden rajtad múlik.:) Sok sikert!

2011. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát ha valaki kíváncsi nagyon akkor írhat nyugodtan.
2011. márc. 22. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!