Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki régóta tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki régóta tetszik!Igazából haverom! Most hétvégén csókolóztunk, és én szeretnék tőle többet ... Felhívtam és mondtam neki, hogy mi lenne ha járnánk és azt mondta, hogy nem tudom! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 23:02
 1/8 Thurston ***** válasza:
79%
Szerintem azt, hogy nem tudja. De persze soha nem lehet tudni, arra is utalhat, hogy igazából meleg, vagy egy kecske a felesége. Mondjuk.
2009. febr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
szerintem azt jelenti, hogy a hétvégi csók csak egy "buli" volt és nem gondolta komolyan, nem akarlak elkeseríteni, de ez valószínűleg azt jelenti, hogy ő nem akar veled járni
2009. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg, hogy nem tudja.
2009. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thurston ***** válasza:
79%
A második válaszoló nőnemű gondolom. Jól tippeltem?
2009. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom = nem
2009. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a nem tudom nem föltétlenül azt jelenti hogy NEM..en pl volt amikor 1 srac feldobta egy bulin (csokolozas utan) hogy mi lenne haa..es azt mondtam hogy nemtudom pedig csak nem akartam olyan konnyen "belemenni v odaadni magam" es kozben annyira odaig voltam a sracert hogy csak na :) igaz aztan nem lett belole semmi mert tul gyava voltam..es hagytam..de..a mai napig banom..de ez mostmar mindegy:) szerintem neked igenis lehet meg eselyed annak ellenere , hogy a ti helyzetetk pont forditva van nem tudhatja senki , hogy mit akar a srac :) nasok sikert :D puszii
2009. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:D

Főleg az utolsónak:D

Aranyos vagy:)

2009. febr. 24. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, a 2. válaszoló nőnemű:)
2009. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!