Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy járni akarok vele?

Figyelt kérdés

17 f vagyok a lány 16 éves.

1000000% hogy igent fog mondani a lány :)

És ez most nem egózás csak belineklt valaki nekem egy beszélgetést msn-en és ott volt,hogy ha szombaton megkérdezném akkor ő igent mondana :)

És ugye mi szombaton talizunk,séta stb.

És nem tudom,hogy mondjam el ? :/

Nem izgulok már mert tudom,hogy sínen vagyok csak nem akarok bénázni.

Magabiztos akarok lenni :)


2011. márc. 22. 21:59
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:

ha tudod, hogy 101% összejön akkor tényleg.. mi a probléma? ennyire nem lehetsz balf*sz.

ha ez nem adott elég magabiztosságot akkor mi fog?

2011. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Belegondolok,hogy mi együtt és összeszorul a gyomrom :) :$
2011. márc. 22. 22:02
 3/13 A kérdező kommentje:
nekem a szöveg nincs meg :S Hogy mit mondjak. Szia,járunk ? vagy mi ?
2011. márc. 22. 22:02
 4/13 Choc_ice ***** válasza:

Ezt nem kell kimondani, majd alakul magától.

Csak hívd el randizni

2011. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az már le van tudva :)
2011. márc. 22. 22:26
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Következik a világ legjobb csajt felszedő dumája: Szia, vuk vagyok, kicsit ravasz, de lompos a farkam
2011. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
szerntem szenegáli nyelven, esetleg írd le egy papírra japánul ha minden kötél szakad.
2011. márc. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát...lehet, hogy szar duma de azért mégis:

-Te olyan vagy mint egy kis bogár :), és ez a kis bogár lenne a barátnőm? (mondod ezt te)

De szerintem ha a séta közben megfogod a kezét és búcsúnál lesmárolod akkor az bőven elég :D

2011. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Válaszoljatok már normálisan szegény csávónak :).

Teljesen megértelek, de ha tényleg ennyire biztos vagy a válaszban, akkor nem kell túlbonyolítani.

Mielőtt elbúcsúznátok, vagy éppen az alkalmas pillanatban, közeledj hozzá és csókold meg gyengéden, ő úgyis hagyni fogja :).

Nem kell semmi olyan h. "akkor járunk?" stb, innentől fogva már úgyis tudni fogja, hogy mi a szitu és jöhet a többi randi.

Anno énis így jöttem össze az első barátommal, nem mondtuk ki, de az első csók után tudtuk, mikor kimentünk a szórakozóhelyről, már fogtuk is egymás kezét :).


22/L

2011. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sosem kérdeztem meg, hogy járunk-e.


34/F

2011. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!