Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, tegyuk fel tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, tegyuk fel tetszik nektek egy ideje egy fiu es azt varjatok regota, hogy leszilotson:tegyuk fel, hogy ep akkor szolit le mikor a baratnoddel vagy. Akkor ha valamilyen indokkal a beszelgetes elejen felrehiv teged, vele mesz vagy sem?

Figyelt kérdés
Otlet az van, hogy hivjam felre, csak nem tudom ha egy lany ilyen esetben arebb jonne-e velem, hogy ne zavarjon be a baratnoje...
2011. márc. 23. 16:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsi, beszélhetnénk kettesben egy picit?" :)

Kb ennyi. Ha nem nagyképű akkor félrevonul veled. :)

2011. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Talán ne akkor menj oda hozzá...
2011. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Elso:biztos nem nagykepu

Masodik: ha csak nem lany vagy akkor nem tudhatod a valaszt.

2011. márc. 23. 16:58
 4/44 anonim ***** válasza:
Hát azért biztosan nincs összenőve a barátnőjével. Csak van olyan, hogy egyedül találod.
2011. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
45%

szerintem is úgy, ahogy az első írta


lány vagyok és soha nem szoktam egyedül menni sehova, mindig van legalább egy lány, aki velem van.

2011. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Egyszer egy heten van, ha mazlim van magaban. Ez ma lett volna, de mivel engem hamarabb hazaengedtek a sulibol igy megint el maradt az egy lehetoseg.. de ott lehetne a holnap, hogy ne kelljen meg 1 hetet varjak, csak akkor kulon kell valasszam oket... Vagy meg leszolitani mielott odaer a baratnojehez:-s az kicsit nehezebb.
2011. márc. 23. 17:03
 7/44 anonim ***** válasza:

Ha bejönne a fiú akkor félrevonulnék vele beszélni,sőt nagyon is örülnék neki,hogy le mert szólítani.

Na majd írd meg mi lett az eredmény!

Sok sikert holnapra!

2011. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Ha ott lesz ahol gondolom, akkor megprobalom.. hatha sikerul:)
2011. márc. 23. 17:17
 9/44 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?
2011. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
17
2011. márc. 23. 21:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!