Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány suliból:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány suliból: IWIW-en keresztül tudom a telefonszámát és az MSN címét is. Melyik a legjobb megoldás? Az előbbi 2 közül valamelyik, vagy maradjon a személyes próbálkozás (beszélgetés stb)?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp személyesen!az sokkal férfiasabb..
2008. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem msn-en is nyugodtan megszólíthatod,hogy lásd mik az esélyeid.Telefonon szerintem ne,akkor már inkább személyesen.
2008. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
én a helyedben msn-en probálnám meg!!!
2008. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
előbb személyesen ismerd meg, aztán szerintem picit később msnen IS fűzheted, szerintem az imponálóbb
2008. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki SMS-t vagy ne hívd :S Még zaklatásnak venné, ha azt sem tudja, ki vagy! Írhatsz neki iWiW-en egy üzenetet, amiben megmondod neki, hogy szívesen megismerkednél vele, és megkérdezed, hogy felveheted-e MSN-re. Vagy, egy fokkal biztosabb, ha ezt a lépést kihagyod, és egyből felveszed:) De ott ne köntörfalazz, hogy ki vagy, hanem mondd meg neki. Aztán ha bírjátok egymást, keresd meg mindenképp személyesen is!
2008. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Msn?Telefon? Emberek hova falyulunk! Ne haragudjatok 17-éves srác vagyok! Soha az életemben nem jutna ijen az oszembe! Légy férfi menny oda hozzá és mond a szemébe hogy topp csajszi és hogy szívesen megismernéd! és várd a választ!:))))
2008. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

NA MONDJUK NEM MINDEN CSAJ SZERETI HA EGYBÖL RÄUGRANAK

SZTEM IWIW EN ÜZENJ VMI SZIMPIT

HOGY JOK A KÉPEID VAGY IJESMIT AZTÄN MSN

DE A TELOT AZ KÉRDEZD MEG FELHIVHATOD E NÉHA

2008. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem is az a legjobb ha wiwen írsz neki vmi szimpi üzit, aztán megkérded h felveheted e msn-re, onnantról megmár úgyis csakúgy történnek majd a dolgok. telót sztem hagyd, én pl nemszeretem ha vmi félismeretlen felhív telefonon és beszélgetni akar, mer nemtom mitbesuéljek vele, meg amúgysincs kedvem. msn a legjobb, onnan megmár ha eljutott odáig úgyis telszámot cseréltek majd, ésakkormár nemgáz felhívni hamár megismertétek egymást
2008. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csak azokat nem értem akik megadják a számukat utána meg csodálkoznák hogy ismeretlenek hívogatják őket


nem kell megadni a számodat és ezzel ezt is kikerülőd

2009. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
SMS!!!
2010. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!