Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, régebben én is tetszettem neki de csak egyszer találkoztunk, és lehet hogy már meg sem ismer. Felvegyem msn-re? -->

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt a párhuzamos osztállyal szalonnasütést tartottunk a suli udvarán ahova "benézett" az akkori osztálytársam egyik haverja is. Nem nagyon beszélgettem vele de láttam h "nézeget", aztán másnap volt osztálytársam mta h a haverja üzeni nekem, h tetszek neki. Mármint a haverjának.A keresztnevét tudtam csak. Én meg persze ráhagytam, mtam osztálytársamnak hogy mondja meg a haverjának h nem érdekel. Pedig jól nézett ki a srác! De akkor még csak 12 voltam, és nem érdekeltek még a fiúk. Aztán 2 hónappal ezelőtt az egyik ismerőskeresőn/myVip/eszembe jutott a srác, és volt osztálytársaim ismerősei közt rákerestem, ugyan csak a keresztnevét tudtam, de ez is elég volt, mert kihozott 2 találatot és 1értelműen felismertem h melyik ő. És +mondom őszintén teljesen belezúgtam! Annyira helyes, aranyos, ilyen fiú tényleg ritka. (Már amennyire a bemutatkozásából "megismertem", meg a képei alapján). Teljesen 1forma az érdeklődési körünk, hobbink meg minden. Annyira helyes. Ő mivel csak egyszer látott engem azon a szalonnasütésen nem hinném hogy emlékezne rám. Meg gdolom annyi barátnője volt neki is azóta. Az msn címe ki van írva neki csak az a gond h nem merem felvenni, mert mi van akkor, ha mégse tetszek már neki. Most mit csináljak? Ha nem veszem fel, úgyérzem akk. életem szerelmét szalasztanám el.
2009. febr. 24. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom VEDD fel bátran!:) Beszélgessetek,flörtöljetek.Soha nem fogod megtudni,ha most nem lépsz!
2009. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
egyelőre sztem ne vedd fel msnre, elég az is ha myvipen írsz rá pár sort. nagyon sok az a 3 év, pláne h ilyen fiatalok vagytok nagyon sok minden megváltozott azóta (látod te is érettebbé váltál, lehet a srác pl most éli ki a "kalandozások" korszakát, akkor meg nem túl jó ha pont egy olyan lányt szed fel, aki 'szereti' őt).
2009. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki mer csak az nyer!!!!!!!!!!!

Gyerünk vedd fel msn-re!!!!!!

Ha nem ismer meg akkor meg mondod h ki vagy!!!!!!

Ne szalaszd el!!!!!!

Az egyik legjobb barátnőm ezt mondta nekem:

"A jövő nem hozza helyre a szerelmet amit a jelenben elszalasztasz"

:D sok szerencsét!!!!!!!!!

2009. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!;)Aki gondolja, írjon még nyugodtan, bármilyen tanácsot szivesen fogadok!
2009. febr. 25. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!