Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerjem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jött egy új lány az évfolyamunkba (8. osztály) és szeretnék Vele megismerkedni. Az túlzás, hogy szerelmes vagyok belé, hiszen még a nevét sem ismerem.

A baj csak az, hogy szinte mindig egy lánnyal van, és hogy menjek oda hozzá? + Valamiért, magam sem tudom, nem örülnék, ha megtudnák az osztálytársaim. Pedig általában nem nagyon érdekel mások véleménye.

Segítsetek, hogy ismerjem meg?

(1. lány aki ilyenmódon érdekel) 14/F


2011. márc. 24. 18:52
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyszer osztályterem cserénél mélyen a egymás szemébe néztünk, de azóta sajnos nem ismétlődött ez meg (:

Persze azt nem is várom el, de jó lenne. Gyakran szoktam nézni, lehet, hogy zavarja, de nem tudom megállni. (az arcát a félreértések elkerülése végett) :)

2011. márc. 24. 19:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincsen haverod a másik osztályból? Talán tőle meg lehetne kérdezni, hogy na és, ki az új lány? (: Egyébként pedig talán valamilyen internetes közösségi portálon keresgélj abból az osztályból a lányok ismerősei között. Hátha ott megtalálod. (:
2011. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Van haverom, majd megkérdezem a nevét.

Amúgy jobban szeretném élőben megismerni :)

Mit mondhatnék a közösségi portálon? Nem érezné nyomulásnak? Köszi a választ.

Még egy kérdés a végére, ha sikerül egyedül találkoznom Vele, mit mondjak?

2011. márc. 24. 19:15
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyébként már keresgettem :)

Vannak olyano akinek 2-300 ismerőse van, és nem lehet normálisan szűkíteni a kört, tehát végignéztem, és nem találtam meg :(

2011. márc. 24. 19:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Mostmár írni se tudok rendesen. Kicsit izgulok a téma felhozása után.
2011. márc. 24. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Szemezni próbáltál már vele? Abból egy idő után megtudhatod, hogy tetszel-e neki. (:
2011. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogyan szemezzek?

Nézzem az arcát, Ő meg visszanéz?

2011. márc. 24. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. És ezt sokszor megismétled. Ha egy idő után látod, hogy ő is néz téged, akkor valószínűleg tetszel neki. Esetleg megpróbálhatsz rámosolyogni picit közben. Ha visszamosolyog akkor szuper. Persze ne várd azt, hogy már az első nap mosolyog. Először lehet nem esik le neki miért nézed, vagy zavarba jön, és elkapja a tekintetét. (:
2011. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!