Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerjem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Mitévő legyek? Van egy lány aki nagyon tetszik. Rendes, intelligens, nem az a tipikus "tinik.rva" mint manapság 10-ből 7lány. Nem arról van szó, hogy félek neki írni vagy ilyesmi, csak nem tudom, hogy kéne. Röviden: Nem is ismerem jóformán, általános isk.-ban járt alattam 1évvel, de akkor még nem tetszett, azért nem is közeledtem felé. Most viszont pár év elteltével igenis tetszik.. de teljesen ismeretlen számomra. Mint bárki más az utcán. Sajnos nem tudom merre felé lakik vagy, hogy merre felé tudnék vele "véletlenül" találkozni és személyesen megszólítani. Emiatt marad, hogy fb-on kéne a tettek mezejére lépni. Hogy csináljam? Írjak neki chaten és már az 1. alkalommal hívjam el valahová? vagy előbb próbáljak meg vele beszélgetni? Írjam neki, hogy tetszik és, hogy szeretném megismerni? Szerintetek?
2011. júl. 25. 17:51
 1/6 anonim válasza:
sztem ez függ kortól is.hány évesek vagytok?
2011. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 leszek a napokban, Ő pedig 17.
2011. júl. 25. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se írd azt neki, hogy meg akarod ismerni. Először legyél a barátja, aztán majd jöhet a következő lépés!
2011. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

legyél a jófej fiú, aki néha-néha ráír

egy idő után várni fogja

elég hozzá pl. ha elkezd zuhogni, vagy nagyjából bármilyen időjárás változás, egy hír a tvben, valami amiről teljesen idegen emberek is beszélhetnek és mégse furcsa

2011. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is így kezd mint ahogy az előttem írók tanácsolták. Viszont azért bókolj. Hidd el, nagyon fog neki örülni, és a reakciójából azt is leszűrheted, hogy hogyan viszonyul hozzád. Nem azt mondom, hogy ajnározd, csak mondjuk vedd észre hogy milyen szép nő lett, ha a súlyáról panaszkodik írd meg neki, hogy szerinted nem kell fogynia vagy híznia stb.
2011. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem irj neki fészen, majd kb 1 hét múlva hívd el valami buliba, de ne úgy h "eljössz velem...?", hanem ,ha van kedved gyertek el a barátnőiddel egy buliba.Ott ha működik a kémia, és vonzódik hozzád minden összejön.
2011. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!