Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerjem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves srác aki nagyon teccik. És mindent megtettem hogy jó viszonyba kerüljek vele. De sikertelen az egész. Már beszéltem vele de elég szűkszavú. Mindig a motorjával van elfoglalva. Mellesleg a szomszédom. Segítsetek hogyan vonjam magamra a figyelmét? Hogyan tudhatom meg hogy tetszem-e neki?
2011. júl. 26. 02:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szomszédod menj ki a kertbe nudizni és csináld úgy h meglásson úgy kifog derülni h tetszel-e neki :D
2011. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy nem-e vinne el a motorjával egy pár körre? Én is motoros vagyok és detto 16(és fél blöeee) és örülnék ha egy lány ilyet kérdezne :) Aztán hátha a motorozgatás után tudtok egy jót beszélgetni (Pl: hú de jó volt, majd jólenne elmenni mégegyszer, stb). :)
2011. júl. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!