Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondoljak egy ilyen álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak egy ilyen álom után?

Figyelt kérdés

Az álmodtam az elmúlt éjjel, hogy egy szinte ismeretlen lánnyal (névről, látásból ismerem, de se több, se kevesebb, nem is beszélünk, köszönünk) lány egy valami buliban az ölembe ült, s elkezdtünk csókolózni. Igaz előző este láttam róla képeket (egyik ismerősöm képei közt).


Nem tagadom, nem csúnya a lány, de eddig nem keltette fel a fantáziám (pedig buszon sokszor látom), de most valamiért mégis. Mire véljem ezt?


2011. márc. 25. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos Te is tetszettél neki,és ezt próbálja meg telepatikusan közölni Veled...


De most komolyan...álmodban közel kerültél Hozzá,és ezek után azt kérdezed,hogy miért keltette fel a fantáziád?:O Vajon miért ember?

2011. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod elhinni, de ugyanezt álmodtam szinte én is egy sráccal, pedig én is csak névről meg látásból ismerem, és még csak nem is tetszik. Szerintem szeretethiányunk lehet. :D Ha jól értem nincs barátnőd, lehet, hogy te is magányosnak érzed magad, és azért álmodsz ilyeneket. Néha az álmok valóra válnak.. :)
2011. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont, ha az én álmaom valóra válnak
2011. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18:04


Valóban nincs barátnőm, s könnyen lehet, hogy szerelemhiányban szenvedek. :S Lehet lépnem kellene a leányzó felé?

2011. márc. 25. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ha tényleg tetszik, kényszerből ne tedd. :) Engem pl. semmi nem köt ahhoz a sráchoz, akiről álmodtam, sőt, még csak nem is olyan helyes. Azzal ismerkedj, aki tetszik, és ha nem csak az álom miatt fogott meg ez a lány, akkor próbálkozz! :)
2011. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utánanéztél már esetleg egy álmoskönyvben?
2011. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!