Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólitsak le egy lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólitsak le egy lányt? 14-18 év közöttit ha én 15éves vagyok

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is bátran de nem túl rámenősen!:)

Például: "Szia, ráérsz most, van kedved beszélgetni?" Ha igent mondd akkor az már jó jel, leültök valahova, és kézdezgeted arról ami érdekel, stb. Ha nemet mondd akkor sem kell bánkódni, majd jön másik.

2009. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
inkább 12-16 éves lányoknál próbálkozz, a 17-18 az sok!
2009. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat az szerintem a lany szemilyisegetol is fuggg hisz ha tul nagykepu akkor azt mondja hogy mit keressel itt kis taknyos de ha nem nagy kepu es szamara akadaly a kor viszont baratsagos akkor baratsagon kvul semmi se lesz. Ha visoznt bevallalos es nem torodik mas velemnyevel es baratsagos is akkor viszont batran hisz ha nem probalod meg enmt ood meg hogy mi lesz. Es ha meg si probalod es visszautasit attol nincs baj mert tapasztalot is leheg belole szerezni
2009. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!