Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy jó ideje kiszúrtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó ideje kiszúrtam egy lányt a buszon, akinek én sem vagyok közömbös. Hogyan tudnék vele szóba elegyedni, úgy hogy ne csináljak magamból hülyét? (16 F)

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Van egy lány, akit szoktam látni a buszmegállóban. Nagyon tetszik nekem, de nem tudok semmi jó tippet kitalálni h hogyan szólítsam le. Tudtok adni pár jó ötletet?

A kérdés kiírásának időpontja: tegnap 21:50


A válaszok

Válasz attól függ mennyi idős vagy. ha 15ön alul akkor vmi ilyesmire tudok gondolni:

bocs nem téged láttalak a múltkor abban az xy menő boltban vásárolni a barátnőiddel? nem? pedig azt hittem, mert ez a nadrág pont olyan amit ott láttam... (nemtom rég voltam már ilyen idős :)

ha kicsit idősebb mondjuk 18 körül, akkor lehetsz vele őszintébb, miszerint mondhatod neki h nahát nem is tudtam h te is erre laksz, blabla... de jó kivételesen nem unatkoztam a megállóban, mert legalább volt kivel dumálni.

ha meg ennél is idősebb... elnézés hölgyem nagyon kíváncsi vagyok h önnek mi a véleménye a gázártámogatás megvonásáról :D:D:D (bár gyanítom nem ez a korosztály vagy :)

2009. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

hali megtudnád mondani mennyi az idő? ahha 20:38:D kösz nincs mit ha nem folytatódik a dolog akkor mássz arrébb mert ez nem igazán jött be

persze biztos lesznek jobb válaszok is

2009. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

már nem azért de ha már régóta együtt utaznak akkor elég hülyén jönne ki hogy nem is tudtam hogy erre laksz nem?

jah és ott a kérdésben hogy 16 éves ugyhogy se nem 15 se nem 18:D

egyébként nem értem hogy miért nem csinálsz magadból hülyét?

ez 80%-ban bejön:D borítsd szét a cuccaid a buszon azt talán segít összeszedni azt közben lehet beszélni a suliról vagy valami? ha nem segít akkor tévedtél és közömbös vagy a számára.

2009. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak bemásoltam egy választ, egy olyan kérdésre amit pont egy napja tettek fel, majdnem szóról szóra ugyanígy...
2009. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocs nem is azért írtam:D
2009. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még odáig megy, hogy "heló, szia xy vagyok", meg "hova jársz suliba?", stb, de utána nehéz folytatni úgy a társalgást, hogy felkeltsem a lány érdeklődését.
2009. febr. 24. 21:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, ideülhetek melléd? Vagy valami ilyesmi, ezzel kezdd. Ha már ülnek mellette (vagy áll, nem tudom, parasztbuszokon jársz-e és nem bkv-n). Szerintem nem kell burkolni a dolgot mindenféle dologgal, nyugodtan beszélhetsz bármiről, ha kölcsönös az érzés, vágni fogja a dolgot, hogy bizony te most nyomulsz, és ő is beszélgetni fog, ha nem, na, az ciki, de te megpróbáltad. Állításod szerint kölcsönös, na akkor szerintem bármi személyes szóba jöhet, hova jár suliba, stb.

Lehetőleg próbálj meg a lányról kérdezősködni, vagy beszélgetni, azt szeretik, ha róluk van szó. :-)

2009. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ideje egy busszal jártok, valószínűleg egy helyen is laktok, vagy nem? Ha nem, az sem számít. Valami kötelék már van köztetek, ollózz össze pár tippet, és találd ki, melyik lehetne a legalkalmasabb a megszólításra. Ha már megszólítottad, akkor improvizálj, az a tuti. De egyik dologból jön a másik. Hova jársz suliba->Ismered e xy-t?->Multkor vele voltam itt meg itt->Te hova szoktál járni bulizni? És így tovább. Mondjuk az a bizonyos xy legyen valós személy és veled egynemű lehetőleg. Vagy bárki más aki jóbarátod, vagy tökmindegy. Ennyi kérdés után vissza kell kérdezzen, és ha nem csak Igen, Nem, Aha, Néha válaszokat kapsz, hanem teljes mondatokat, akkor már elkönyvelheted magadnak, hogy sikeresen túlvagy az első lépésen. Aki mer az nyer, hajrá!
2009. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket
2009. febr. 27. 19:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy srác a buszon, aki iszonyatosan tetszik év eleje óta, mindent kiderítettem róla amit tudtam (Nem túl sok) megpróbáltam megkeresni iwiwen, de a lakhelyüket sajna nem mindig írják ki az emberek. :S A srác amúgy 16 körül van :D És év eleje óta várom hogy odajöjjön :D Ha ugyanarra laktok, akkor menj csak oda hozzá, hogy mehetnétek együtt haza, hogy ne unatkozzatok. :D ha meg nem, akkor ülj csak oda mellé, és kérdezd meg, hogy "szia, látom sokszor utazol ezen a buszon. merrefele mész?" vagy valami hasonlót :) Amúgy ha tetszel neki akkor mindegy hogy mit mondasz (kivéve a jó a csöcsöd kő kóla-hozzászólást és társait) örülni fog neki!

Hajrá, menj oda hozzá!

2009. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!