Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszúrtam a gumit. Mekkora az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszúrtam a gumit. Mekkora az esélye hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
Szóval az úgy volt, hogy összevesztem a nőmmel, aztán egy buliban összejöttünk egy szexre. Azt mondta hogy ő gumi nélkül nem csinálja, úgyhogy kimentem szereztem gumit, kiszúrtam aztán megtörtént a dolog.. Mekkora az esélye, hogy teherbe esik? (amúgy nyugodtan oltogassatok, nem izgat, csak meg van rá az okom, hogy kiakarok baszni vele.)
2010. febr. 17. 15:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Dragam szivem, az egy dolog, hogy vele kib@aszol. De magaddal is, majd fizeted szepen a gyerektartast, huuuuuu de megszivattad a lanyt. Egyebkent kerdes, hol jart a ciklusaban, attol fugg a teherbeeses merteke. 25/L
2010. febr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
h érted, h kiszurtad? szándékosan? te mekkora hulye vagy. neked is bele kell majd fizetned az abortuszba, nem gondolod? ugye ez most kamu volt?
2010. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
nem fizetek én semmit. elég jól elcseszte az eddigi életem, rápazaroltam 5 évet. innentől kezdődik az, hogy én adom vissza azt amit tőle kaptam. amúgy igen direkt.
2010. febr. 17. 15:40
 4/30 anonim ***** válasza:
85%

De sötét vagy.:D Ha teherbe esik jobbik esetben csak csak az abortusz felét kell fizetned, ha nincs abortusz akkor meg életed végéig fizethetsz neki havonta gyerektartást. :) Ha már mindenképp ilyen szánalmas vagy, hogy bosszút kell állnod legalább csináld okosan. Az ilyet addig rúgnám amíg a haláláért nem könyörög. Lehet lepontozni nyugodtan, de ez abszurd..


17/L

2010. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát te sem vagy normális!!!Az BIZTOS!De ez nagyon dúrva!!!Valahogy nem így kéne bosszút állni rajta!
2010. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

nem fizetek én semmit



Te nagyon sok mindennel nem vagy tisztaban draga baratom! Ha megszuli, es DNS teszt bizonyitja, hogy a tied, ha akarod hanem, fizetni fogsz, vagy leultetik veled! Ez nem vicc! Imadkozz, hogy ne legyen terhes, es a bosszu amugy is rossz tanacsado, maskor probalj meg higgadt maradni.

2010. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
szült már gyereket, 2 van neki, szóval szerintem én már tök mindegy lennék ...
2010. febr. 17. 15:47
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Hehe!! AZ OPOSSZUM BOSSZÚ HOSSZÚ!!!:)
2010. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
hany evesek vagytok?
2010. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te teljesen nem vagy normális az egyszer biztos!
2010. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!