Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha levelet kapnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha levelet kapnátok egy idegen lánytól minek örülnétek a legjobban, ha mi állna a levélben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
egy két tükörben pózolós meztelen kép a csajról.
2011. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
egymillió forint ,és egy életre szoló sör utalvány :D
2011. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Első kettő válasszal ellentétben( 1mil. a mai világban semmi a sörnek meg szar az íze és nem ér semmit, ha a lány meg csúnya akkor a képekkel meg is szívhatod)én megpróbálok egy rendes választ adni:D. Én személy szerint egy találka adatait látnám legszívesebben, persze annak akkor lenne értelme, ha megírod mit szeretnél tőle( valószínűleg megismerni). 16f
2011. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
16/f köszi a normális választ. Igen megismerni szeretném, csak nem tudom, hogy mégis hogyan. Veled kb.egyidős az illető. Leírnád pontosabban, hogy te pl. minek örülnél? Köszi
2011. márc. 26. 13:06
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Első körben egy rövid bemutatkozás és pár kérdés megfelelő lenne szerintem.
2011. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
13:11-nél ott a pont.Hát, hogy én minek örülnék.. Ez a találkás benne lenne, esetleg ha megismerném a közöst bennünk akkor azokat használnám ki, példa közös zene: koncert .. Esetleg ha elmegyünk egyet sétálni, de ezek csak én vagyok(mindenki más). Miket tudsz a fiúról?(próbálj meg minél többet írni, hátha tudok valamit segíteni.
2011. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%

kb:szia Lili vagyok tegnap töltöttem a 18-at mikor megláttalak egyből nedves lett a selyem bugyim a lucsk.s p.ncimtól. egész éjjel arra m.szt.rbáltam hogy erősen belemarkolsz a csípőmbe és keményen megd.gsz nem bírom ki nélküled egy percig se.


Kellesz nekem, sz.pni akarom a vastag f.rkad mint egy aranyos kiscica, a nőstényed akarok lenni rakj meg keményen te csődör aztán élv.zz belém, és d.ugd meg újra a lucskos lyukamat, amíg össze nem esek a kéjtől.


Na ha ezt így leírod garantált hogy úgy meg d.g hogy 10xer elmész 1 óra alatt és remegni fognak a lábaid. ÉS! A b.dös életben nem fog más nőre még csak nézni se, mert tudja hogy meg találta a tökéletes nőt és ez nem vicc.


De komolyabbra,"kulturálisabbra" fordítva a szót: szeretnék megismerkedni veled, mert tetszel nekem jó pasinak tartalak(leírod mi tettszett meg benne igazán...bármi apróság), leírod hajad szemed bőröd színe magasság testsúly érdeklődési köröd.

esetleg egy arcképes fénykép sokat dobhat.


26F

2011. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10:53-as :D tetszik amit írtál:) hova valósi vagy?
2011. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

No- előttem lévő kettő alapján sztm. választ is kaptál a kérdésedre - a téma zárható... XDDDD


Egyébként én fiúként jobban szeretem a visszafogott lányokat...

Szv. ez a "tetszel nekem" duma nem kellene bele -elcsépelt, viszont egy mozimeghívást szívesen fogadnék (bár én inkább színházpárti vagyok), és egy halvány utalást, hogy ez azért a mozinál több...


Sok sikert...

2011. márc. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11:32 Miért lényeges hová valósi vagyok?
2011. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!