Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi vaaan? Nem értem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi vaaan? Nem értem ezt a srácot hogy mit akar vagy csak én vagyok ennyire sötét? (lent)

Figyelt kérdés

van egy fiu aki a barátnőmtől folyton azt kérdezgeti h bejön-e nekem, és bejön meg járnék vele de mégse mert nem is tud rendesen udvarolni,meg személyesen még nem is beszéltünk oan sokat eggyütt se voltunk még sehol (pedig a báráti körünk ugyanaz)!! most nem tom lehet csak azé kérdezett meg me kell neki egy csaj? vagy csak beletörődött h elutasitottam? de ha meg szeretne velem járni mé nem udvarol????

16/L


2011. márc. 26. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elutasítottad akkor lehet hogy nem akar megbántani azzal hogy még mindíg nyomul.Vagyis nem akarja hogy megharagudj rá.

Ha egyszer már elutasítottad akkor valamit tett amiből tudod hogy neki bejössz ezért most szerintem neked kell egy kicsit kedvesebbnek lenned hozzá.Akkor látni fogja hogy szabad a pálya.

2011. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most szombat van.
2011. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem udvarol, mert nem akar veled járni.
2011. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi!!

am tudom minen nap van!!!

2011. márc. 26. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért nem mert undorodik a helyesírásodtól.
2011. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!