Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha a pasi hónalja szőrös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a pasi hónalja szőrös?

Figyelt kérdés
vagy van valamilyen határ
2011. márc. 26. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
utolso:van benne valami:D
2011. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, szerintem egy pasin legyen szőr. Engem csak az zavar, ha a mellkasa nagyon szőrös, de azt meg pont nem várnám el, hogy valaki szőrtelenítse, szóval az megint más téma...

Engem az sem zavar, ha egy pasi szőrteleníti, de nem igen várom el. Meg most gondoljon már bele, aki azt mondta, hogy jobban izzad úgy, meg jajj oda kéne bújni. Ha szőrtelen és meleg van és oda kéne bújni, akkor is rádkenődik az izzadsága, a szőr már rontani nem ront rajta...

Az viszont tény, hogyha az aktuális pasim elvárja, hogy szőrtelenítsem magam lent (csak akkor szoktam, ha pasi elvárja, amúgy nekem nem tetszik szőrtelenül...), akkor elvárom, hogy ő is szenvedjen vele, de ez már csak ilyen csakazértis alapon.

19/N

2011. márc. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem az.

De ha valaki annak talakja sem erdekel, senki kedveert nem borotvalnam le.

2011. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én lány vagyok, és szerintem nem ciki! sőt, én nekem be is jön :) a mellkasszőr is olyan szexi tud lenni egy srácon...
2011. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!