Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk: a kerek arccsontozatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: a kerek arccsontozatú nők nagy hátrányban vannak (legalábbis első benyomáskor) nálatok?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy még a "lóarc" típus is inkább bejön nektek... ami nekem pech :D 21 éves vagyok, de még mindig szorongok miatta :S
2011. márc. 27. 06:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is kerek arccsontozatú szerintem, de nekem ő a legszebb a világon. És sokaknak tetszik rajtam kívül, ami nekem is jól esik.

Nem ezen múlik.

Attól mert kerek arccsontozatod van, lehetsz nagyon szép, de lehetsz nagyon csúnya is. Ugyanez fordítva is igaz.

2011. márc. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre (persze lehet, hogy téves), hogy a hasonló arcformájú emberek hasonlót tartanak szépnek, ideálisnak. Ez a testalkattal nem így van feltétlenül, de az arcformára jobban.


Szerintem a kerekebb arc szép. Igaz, én lány vagyok, szintén kerekebb arccal.:)

2011. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kerekebb arc is lehet szép, ha szép... ez azért nagyon nagy általánosítás.
2011. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem még szebb is. Ha nem jössz be a srácoknak, az biztos nem emiatt van.
2011. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pfuu csuuuuuuuuuuuuuf :D
2011. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mindig volt barátom, és tetszettem is nekik, mert szerencsére a szemeim nagyon hangsúlyosak, és olyan bőröm van, amilyet a legtöbben csak hosszadalmas sminkeléssel tudnak utánozni, dee... például azon meglepődök, amikor sorra szív alakú vagy normál arcot mondtak az emberek, miközben kerek, csak a frizurám eltakarja. És olyankor mindig megijedek, amikor teljesen kitakarom a hajam az arcomból. Utálom összekötözni :S Ezzel az egy hibával nem sikerül megbarátkoznom.

Én nem tudom szépnek találni senkin sem.

Ráaádsul még babaarcom is van a bőr-szem-arcforma együttese miatt, és a maximum, amit kinéznek életkorilag, az a 17, de a gyakori inkább az, hogy 15-16 évesnek néznek... :/ És ezt nagyon nehéz ellensúlyoznom.

2011. márc. 28. 03:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj, komolyan, mindjárt megsajnállak... ne nevettesd ki magad. Nekem is kerek babaarcom van, 20 évesen 16 körülinek saccolnak, ráadásul nekem nem is annyira szép a bőröm, mégis sok srácnak bejövök. Ne sajnáltasd magad, és ne sírj az adottságaid miatt, főleg, hogy nincs is miért. Ilyen nyavalygós, hisztis nők nem kellenek a pasiknak.
2011. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D Amúgy biztos, hogy kerek? Már számtalan csajtól hallottam panaszkodni, hogy hülye kerek fejük van, aztán köze sincs a kerekhez az arcformájuknak.

Egyébként meg szerinted ezzel szoktam rinyálni, ha ennyire undorom van tőle? Még soha nem hoztam fel. De mellőzd az ilyen hozzászólásokat, mert nem ide tartozik, másrészt ilyenkor nekem is nehéz megállni személyeskedés nélkül, hogy én meg nem bírom a nagyképű (=másokon ítélkező), igazságtalan embereket, akik itt töltik ki a feszültségüket.

2011. márc. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!