Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, hogy tudnám élvezni h szeretnek? :S

Figyelt kérdés
Az a szitu h van egy srác akivel megismerkedtem neten és találkoztunk is nagyon de nagyon imádnivaló helyes is és énis örültem h találkoztunk de megint kezdem azt érezni h nem lesz ebből sem semmi de magam miatt és sztem azt hiszi h kevesebbet ér mert "rosszabb" suliba jár...és ezért néha énis elgondolkozok pedig tudom h ez nemjelent semmit... ááá olyan bizonytalan vagyok:( de őt nemakarom megbántani amikor elbizonytalanodok mert szeretem:(
2011. márc. 27. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
inkabb hagyd abba az ilyen eszmefuttatasokat, gondolj a legjobbra.
2011. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Szakmunkás vagy mi? Ha nem akkor ugyanúgy érettségit kap mint te, tökmind1 a suli. Ha meg szakmunkás akkor is tökmind1 bármikor mehet érettségizni egy bizonyos összegért... Nem értem mi a gond.
2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Épp ezaz h semmi csak itt parázok a semmiért:S
2011. márc. 27. 21:38
 4/7 gabriell88 ***** válasza:
tudod egy baj van, gondolozol,ne tedd!:)
2011. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tipikusan parás típus vagy,akár magamat olvasnám. Van egy rossz hírem, én nem tudok ebből kigyógyulni, örökké gondolkozom, hogy hol a hiba. És ez a szeretnek érzés, ezzel sem igazán tudok mit kezdeni.
2011. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pff... ááá borzalmas h nemtom h miezz:O:((
2011. márc. 27. 21:48
 7/7 Celestial válasza:
Ne csináljunk már presztízskérdést a szerelemből. Őt szereted vagy a papírjait?
2011. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!