Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem emlékszem életem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem emlékszem életem első csókjára, ez gáz?

Figyelt kérdés

Nővérem pár napja rendezett egy házibulit, amin eléggé eláztam. A csókra egyáltalán nem emlékszem, talán csak egy pillanatra, ahogy a csaj nyelve a számban volt. Azt hogy smároltam vele onnan tudom biztosan, hogy arra emlékszem, hogy arról beszéltem vele, hogy nagyon jól csókolok és hogy nem hitte el, hogy ez volt életem első csókja. Aztán amikor már mentünk lefeküdni, akkor még csókolóztam vele kb 20-25 percig a többiek elmondása szerint, bár én abból is csak kb. 5 percre emlékszem.

Várom a véleményeitek :)


2011. aug. 21. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ha eláztál szárítkozz meg nehogy nekem tüdőgyulladásod legyen!
2011. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akit esetleg érdekelne:

15/f

2011. aug. 21. 23:44
 3/10 anonim ***** válasza:

HI5!

Egyébként ha így leírod, hogy hogy nem emlékezel?

2011. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
tipikusan olyan kérdés, ahol a kérdező csak a világ tudtra akarja hozni, hogy ő már bizony smárolt, és hogy még keménynek is tűnjön, ezért "áztatta" el magát...
2011. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 twinky ***** válasza:
100%
En meg az elso szexualis elmenyemre nem emlekszem. Annak viszont orultem, hogy a s.ggem nem fajt...
2011. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3.:

Attól, hogy valaki részeg még részletekre emlékszik az estéből. Amire emlékszem azt irtam le, meg itt már józanabb is voltam, de egyébként voltak az este folyamán 1-2 órás képszakadásom...

4.:

Nem ez egyáltalán nem erre ment ki... Csak mindenhol, mindenki azt mondja, hogy az eslő csókja olyannal történt akit igazán szeretett, vagy szerelmes volt bel, viszont velem ezek közül egyik sem volt meg.

2011. aug. 21. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:

23:50

Nem kell beszámolni a részegség fogalmáról (főleg 15 évesen nem kéne. De nem gond, nem ez a lényeg),


Saját szavaidat hazudtolod meg.


Tehát a kérdésed :

Nem emlékszem életem első csókjára, ez gáz?


"talán csak egy pillanatra, ahogy a csaj nyelve a számban volt"


"rról beszéltem vele, hogy nagyon jól csókolok és hogy nem hitte el, hogy ez volt életem első csókja"


"Aztán amikor már mentünk lefeküdni, akkor még csókolóztam vele"


Mi itt a probléma, tudod mikor volt és tudod kivel.

2011. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1.Igen, azt irtam, hogy egy pillanatra emlékszem, ez nem azt jelenti, hogy emlékszem a teljes csókra...


2.Ebben nem értem mi kivetni valód van, ugyanis a csókra nem emlékszem, csupán a párbeszédre, abból is csak ezekre a dolgokra, amit leírtam. Egyébként amikor beszéltünk erről az járt a fejemben, hogy: WTF?! Én smároltam veled?


3.Amikor mentünk lefeküdni, akkor újra csókolóztam vele, egy szóval sem mondtam, hogy akkor smároltam vele először.


Tehát? További érvek?

2011. aug. 22. 00:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Szép a nőies számolgatásod. Tehát akkor sem kell így megfogalmazni, mert emlékszel.
2011. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Látom nagyon unatkozol ifjú assassin, inkább menj és végezz Rodrigo Borgia-val :)))
2011. aug. 22. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!